Karolina Młodawska z KKL Kielce zajęła czwarte miejsce w trójskoku podczas 31. FISU Letniej Uniwersjady w chińskim Chengdu. Brązowy medal zdobyła mistrzyni Polski Adrianna Laskowska z AZS Poznań.
Karolina Młodawska, ubiegłoroczna absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, swój najlepszy wynik w finałowym konkursie trójskoczkiń uzyskała w ostatniej szóstej próbie, skacząc 13,59 m. Do brązowego medalu zabrakło jej 24 cm. Zdobyła go z wynikiem 13,83 m inna reprezentantka Polski – Adrianna Laskowska z AZS Poznań.
Dwie pierwsze zawodniczki skakały ponad 14 m. Zwyciężyła z rezultatem 14,31 m Tugba Danismaz z Turcji, a drugie miejsce zajęła Diana Zagainowa z Litwy, która uzyskała 14,02 m. Co ciekawe, kolejność w finale była identyczna jak w czwartkowych eliminacjach, ale wyniki lepsze.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS