A A+ A++

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, na tydzień przed debiutem aktualizacji 1.1.1 w Diablo 4 Blizzard opublikował oficjalny opis patcha, który informuje o wszystkich nadchodzących w nim zmianach.

Debiut pierwszego sezonu Diablo 4 był bardzo daleki od oczekiwań Blizzarda. Twórcy zdecydowali się znacząco osłabić większość postaci, pozbyli się wielu popularnych buildów i zdaniem wielu graczy, nie dali im nic w zamian. Subreddit tonął pod falą krytyki, a sytuacja zaszła tak daleko, że deweloperzy zostali zmuszeni do zorganizowania livestreama adresującego wprowadzoną aktualizację.

Zaraz po tym, jak Blizzard zapewnił, że taki patch nigdy nie trafi już do Diablo 4, zapowiedziano aktualizację 1.1.1. Twórcy przedstawili ją jako rozwiązanie licznych problemów, które gracze wypominali im w mediach społecznościowych. Tydzień później, podczas kolejnej transmisji, przedstawiono zmiany do kilku unikalnych przedmiotów oraz wzmocnienia dla wszystkich klas.

Blizzard poinformował również, że przed debiutem aktualizacji 8 sierpnia będziemy mieli okazję zapoznać się z pełną listą zmian patcha 1.1.1. Obietnicy dotrzymano wczoraj, kiedy światło dzienne ujrzał oficjalny opis. Na stronie gry można znaleźć zmiany wspomniane jeszcze podczas ostatniej transmisji, ale również całą resztę decyzji podjętych przez deweloperów.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZapowiedź imprezowo-sportowego weekendu (4-6 sierpnia)
Następny artykułKlientów największego banku w Polsce czeka niespodzianka: nowa funkcja w ofercie [04.08.2023]