A A+ A++

Mieszkańcy zachodniej Polski już od rana walczą z nienajlepszą pogodą – w tych rejonach występują bowiem obfite opady śniegu, przechodzące w deszcz. W kolejnych godzinach front ten będzie się przesuwał nad Polską i wieczorem obejmie prawie cały obszar kraju. Mieszkańcy niektórych regionów otrzymali już pogodowe alerty i proszeni są o zachowanie ostrożności!

Na zachodzie kraju padać będzie głównie deszcz, w pozostałych rejonach przeważać będzie śnieg, przechodzący jednak w deszcz ze śniegiem i deszcz. Po południu mogą pojawić się nawet burze! Co jeszcze czeka nas w najbliższych godzinach? 

Zobacz również: Pogodowy wstrząs. Nad Polskę nadciąga bestia ze wschodu! 

Prognoza pogody na piątek! Zima zaatakuje już dziś?

W najbliższych godzinach czekają nas… głównie opady, zarówno deszczu jak i śniegu. Prognozowana suma opadów deszczu wyniesie średnio nawet 15 mm, a śniegu 10 cm. Kierowcy muszą pamiętać, że warunki na drogach staną się wyjątkowo trudne, a widoczność będzie ograniczona. 

Dziś mieszkańcy całej Polski muszą liczyć się także z mocnym wiatrem. Nad morzem będzie jeszcze umiarkowany, ale na zachodzie, … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułGiszowiec: Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Są poszkodowani
Następny artykułŻłobek ‘Dzwoneczek’ obchodził swoje pierwsze urodziny