A A+ A++

Dziś we wtorek 31 stycznia przed godziną 6.00 rano doszło do dachowania samochodu osobowego na DK 15 w Morlinach koło Ostródy.

Dziś na drodze krajowej nr 15 doszło do dachowania samochodu osobowego. Auto kilkukrotnie koziołkowało w wyniku czego znalazło się ok. 50 metrów od drogi. W momencie przyjazdu służb ratowniczych na miejsce zdarzenia kierująca pojazdem nadal znajdowała się w pojeździe. Nie mogła samodzielnie się z niego wydostać z tego względu, że pojazd leżał na dachu, a kobieta była zapięta pasami. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Jeden z ratowników wszedł do pojazdu. Nawiązał kontakt z osobą poszkodowaną i pomógł jej wydostać się z tego pojazdu. Następnie kobieta została przebadana przez Zespół Ratownictwa Medycznego i zabrana do szpitala. – poinformował mł. bryg. Marcin Wiśniewski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostródy.

Kierująca samochodem marki ford fiesta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wpadła w poślizg. W wyniku czego samochód dachował. Kobieta trafiła do szpitala. Jechała sama. – powiedział podkom. Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Na miejscu działały:  2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Ostródy, policja, Zespół Ratownictwa Medycznego

Zdjęcia: Dawid Dróżdż

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMieszkania w Łodzi. Metr kosztuje już ponad 8 tys. zł. Gorączka cenowa za nami?
Następny artykułPo tekście DGP. Rzecznik MŚP: To przekleństwa, nie mobbing