A A+ A++

BPI Real Estate Poland uruchomiło sprzedaż mieszkań i lokali usługowych w inwestycji Czysta 4. Jest to już drugi po Bulwarach Książęcych, projekt belgijskiego dewelopera realizowany we Wrocławiu.

Autor: housemarket.pl 06 września 2022 11:35

  • Obiekt Czysta 4 został zaprojektowany w duchu koncepcji 15-minutowego miasta i zrównoważonego rozwoju.
  • Wyróżni go m.in. wewnętrzny dziedziniec, zielony dach ze strefą relaksu, liczne rozwiązania ekologiczne, a nawet przestrzeń coworkingowa dla mieszkańców.
  • Inwestycja zlokalizowana jest pod tym samym adresem, co jej nazwa, w ścisłym centrum Stolicy Dolnego Śląska.
  • Budowa inwestycji, w ofercie, której są 183 mieszkania i 3 lokale usługowe już się rozpoczęła.

Najnowsza inwestycja BPI Real Estate Poland powstaje we Wrocławiu w pobliżu Starego Miasta, na terenie dawnej galerii handlowej. W ofercie dewelopera znajdą się 183 mieszkania o różnej strukturze (od 1 do 4 pokojowych) z przynależnymi ogródkami, balkonami lub tarasami. Każde z mieszkań wyposażone będzie w system typu smart home. Na kondygnacji podziemnej oprócz hali garażowej z 93 miejscami postojowymi znajdą się również komórki lokatorskie. W projekcie przewidziano liczne udogodnienia dla mieszkańców jak schowek na rowery, zielony dach ze strefą do odpoczynku, recepcję i przestrzeń coworkingową dla osób pracujących zdalnie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Inwestycja odpowiada na potrzeby osób poszukujących mieszkań w pobliżu różnorodnych funkcji, usług oraz udogodnień jakie niesie za sobą bliskość miasta. Projekt przeznaczony jest dla osób dynamicznych, potrzebujących łatwego i szybkiego przemieszczania się, najczęściej bez samochodu, ceniących ograniczanie wytwarzania śladu węglowego. Już teraz widzimy bardzo duże zainteresowanie projektem, zarówno wśród klientów szukających mieszkania do zamieszkania, jak i pod inwestycje – mówi Wojciech Smolak, dyrektor departamentu sprzedaży i marketingu BPI Real Estate Poland.

W projekcie nie zapomniano o rozwiązaniach ekologicznych jak m.in. panele fotowoltaiczne, duża ilości miejsc dla rowerów, system nawadniania opartego o wodę deszczową, budki lęgowe dla ptaków, czy zachowanie większości rosnących na terenie inwestycji drzew.

Projekt przewiduje recykling materiałów, dzięki ponownemu wykorzystaniu odzyskanych z poprzedniego budynku elementów kamiennej elewacji, która zostanie wykorzystana we wnętrzach nowego budynku.

Aktualnie budowa obejmuje prace ziemne, a zakończenie realizacji inwestycji przewidziano na II kwartał 2024 roku.

Generalnym wykonawcą jest firma CFE Polska, która należy do tej samej belgijskiej grupy kapitałowej co BPI Real Estate Poland.

Inwestycja jest w całości finansowana ze środków własnych dewelopera.

Ceny mieszkań w inwestycji Czysta 4 w ofercie BPI Real Estate Poland wynoszą średnio 17 500 PLN/ mkw.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mata
Gość
4 miesięcy temu

To ciekawa inwestycja, też planuję kupować od sprawdzonych firm z doświadczeniem, a co do Wrocławia to osiedle Nowe miasto Jagodno zasługuje na uwagę

Poprzedni artykułDarmowe Heartland od Ubisoftu z 45-osobowym trybem PvEvP, premiera wkrótce
Następny artykułPrymas Polski: ewangelizacja nie jest strategią