A A+ A++

Limanowa. Do 2033 roku w budynku Szpitala Powiatowego w Limanowej działać będzie “Apteka Słoneczna”. Czynsz za lokal o powierzchni 100 metrów kwadratowych wynosi 71 tys. zł miesięcznie.

Limanowski szpital rozstrzygnął w październiku przetarg na dzierżawę pomieszczeń pod prowadzenie ogólnodostępnej apteki. 

Przetarg miał formę licytacji, jednak w wymaganym terminie zgłosił się tylko jeden oferent, który wpłacił wadium. Był to podmiot prowadzący istniejącą już w tym miejscu “Aptekę Słoneczną”. 

Cena wywoławcza miesięcznego czynszu za lokal była określona na poziomie 650 zł za 1 metr kwadratowy. Związanej z “królem aptek” Wojciechem Kwietniem krakowskiej spółce prowadzącej sieć aptek (około 200 w Polsce) wystarczyło zatem jedno postąpienie wynoszące 10 zł. 

Zobacz również:

Oznacza to, że za pomieszczenia o łącznej powierzchni 108 metrów kwadratowych dzierżawca będzie płacił szpitalowi 71 tys. zł miesięcznie. 

Umowę zawarto na 10 lat – obowiązywać będzie do jesieni 2033 roku. 

Ogólnodostępna apteka została utworzona w 2014 roku na parterze budynku głównego szpitala, w miejscu dawnego sklepu spożywczego, sali konferencyjnej i pokoju związków zawodowych. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrawie półtora miliarda dolarów. Tyle kosztowały rosyjskie ataki rakietowe na Ukrainę z zaledwie dwóch dni [analiza „Forbesa”]
Następny artykułCzego można się dowiedzieć o ludziach w obliczu takiej katastrofy, jak trzęsienie ziemi w Japonii