A A+ A++

– Warranty subskrypcyjne zostały objęte nieodpłatnie w formie zdematerializowanej. Wydanie warrantów subskrypcyjnych oraz powstanie praw z nich wynikających nastąpi w dniu ich pierwszego zapisania na rachunkach papierów wartościowych osób uprawnionych – poinformowano w komunikacie giełdowym K2 Holding.

Dodano, że osoby uprawnione prawo od objęcia akcji w ramach programu motywacyjnego mogą zrealizować do końca 2016 roku, przy czym nie później niż w ciągu 24 miesięcy od odejścia z funkcji pełnionej w firmie, z wyjątkiem sytuacji dobrego odejścia zdefiniowanego w uchwale walnego zgromadzenia z listopada ub.r.

W środę na koniec sesji akcje K2 Holding kosztowały 21,30 zł, przy takim kursie pakiet 30 tys. walorów jest wart 639 tys. zł.

Prezesem firmy od lutego ub.r. jest Paweł Wujec (wcześniej przez wiele lat związany z Agorą), a członkami zarządu od stycznia ub.r. Artur Piątek i Michał Paschalis-Jakubowicz.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W pierwszej połowie br. K2 Holding osiągnął wzrost przychodów sprzedażowych o 12,7 proc. do 61,09 mln zł, a jego zysk netto zmalał z 2,2 do 1,98 mln zł. Wpływy pionu marketingowego zwiększyły się o 15 proc. Pod koniec czerwca firma wypłaciła akcjonariuszom 2,43 mln zł dywidendy, po 1,05 zł na akcję.

Na początku września br. zarząd K2 Holding zdecydował o rozpoczęciu drugiego programu skupu akcji własnych spółki w celu ich umorzenia. Łącznie firma może nabyć 463 531 akcji własnych, po cenie maksymalnej wynoszącej 25 zł za sztukę.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDobrosława Gogłoza dyrektor zarządzającą Pomagam.pl
Następny artykułAgnieszka Szlaska communication & PR director w IF Nation Group