W 56. minucie spotkania pomiędzy Dynamem Moskwa a Urałem Jaketynburg Sebastian Szymański musiał opuścić boisko z powodu otrzymania dwóch żółtych kartek. Jego zespół ostatecznie zremisował u siebie 2:2.

Było to „polskie” spotkanie w rosyjskiej Priemjer-Lig. W ekipie gości cały mecz zagrał Rafał Augustyniak. Z kolei drugi z naszych reprezentantów osłabił swoją ekipę – najpierw w 44. minucie otrzymał pierwsze indywidualne upomnienie, a zaraz po przerwie – przy stanie 1:1 – obejrzał kolejny kartonik. Co ciekawe, to jego pierwsza czerwień w seniorskiej piłce. Grające w dziesiątkę Dynamo Moskwa zdołało nawet wyjść na prowadzenie. W 71. minucie do bramki Urału trafił Arsien Zacharian, ale za moment wyrównał Paweł Pogrebniak, dla którego była to druga bramka w tej rywalizacji.

Sebastian Szymański wystąpił dotychczas w 24 meczach w lidze, strzelił gola i pięć razy asystował. Moskiewska drużyna zajmuje obecnie zajmuje obecnie 5. miejsce w ligowej tabeli. Natomiast zespół Augustyniaka znajduje się na 12. pozycji w ligowym zestawieniu.