W 17. kolejce ligi okręgowej Czarni Olecko na własnym boisku przegrali 0:4 (0:1) z DKS Dobre Miasto. Olecczanie rundę jesienną zakończyli na 8. miejscu z dorobkiem 21 punktów.

Czarni pierwszą bramkę stracili w ostatniej minucie pierwszej połowy. Po przypadkowym faulu w polu karnym sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę dla DKS-u zamienił Hubert Radzki.

Po zmianie stron goście rozstrzelali się na dobre i ostatecznie wygrali 4:0. Na listę strzelców wpisali się: Hubert Radzki, Mateusz Różowicz, Mateusz Gut.

Skład Czarnych Olecko:
Bożewicz – Kupiec (75′ Stępień), Wiktorzak, Cichocki (70′ Astapczyk), Tusznio – Kowalewski (80′ Miliszewski), Głódź, Karaś, T. Szarnecki, Kuźba – Krzyżek (58′ K. Szarnecki/ 62′ Bedyński).

Kłobuk Mikołajki – Cresovia Górowo Iławeckie 22 listopada, 13:00

Po rundzie jesiennej liderem jest DKS z dorobkiem 45 punktów, wiceliderem Orlęta Reszel (39 pkt.), a na 3. miejscu Rominta Gołdap38 pkt). Czarni zajmują 8. miejsce i mają na swoim koncie 21 punktów.