A A+ A++

W minioną niedzielę, 15 września 2019 na ulicach Kartuz zrobiło się niezwykle kolorowo. A to za sprawą strojów uczestników – zawodników zawodów kolarskich rozgrywanych w ramach ENERGA Cyklo Cup 2019.


Od samego początku imprezie towarzyszył Zastępca Burmistrza Kartuz Wojciech Jaworowski, który dawał sygnał do startu, a po południu wręczał puchary i nagrody najlepszym zawodnikom całego cyklu. W uroczystości wręczenia nagród wziął również udział Wojewoda Pomorski pan Dariusz Drelich.

Zawodnicy ścigali się na dwóch dystansach: 40 i 80 km.

W biegu na dystansie 40 km zauważyliśmy Adama DeykDaniela KrampaMagdalenę Bladowską, Marcina Kupra, Krzysztofa Szwabę, Filipa Formellę.  Miło nam także zakomunikować, że na podium końcowej rywalizacji nie zabrakło też kartuskich akcentów. Gratulacje z rąk Wojewody Pomorskiego i Zastępcy Burmistrza Kartuz odebrała Natalia Lewandowska, która pokonała w tym dniu dystans ponad 80km. 

Organizatorem zawodów było Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe z Gdyni. Ostateczne wyniki całego cyklu wyścigów znaleźć można na stronie organizatora: https://elektronicznezapisy.pl/event/3573/results.html 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrzyjechał zatankować auto. Był pijany.
Następny artykułLubuskie: Jechał na hulajnodze autostradą pod prąd. Zabrakło mu paliwa