A A+ A++

„In vitro. Nauka czy cud? 2” to składająca się z sześciu odcinków audycja. Pokaże kulisy życia par, które marząc o posiadaniu dzieci, zdecydowały się skorzystać z metody in vitro. Widowie śledzić będą ich losy od decyzji o poddaniu się metodzie in vitro, poprzez przygotowanie do zabiegu, okres ciąży aż do porodu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń o pracę

Cykl przez TVN Warner Bros. Discovery realizowany jest już od ponad roku. Dotychczas produkcja programu odbywała się przez nadawcę w tajemnicy.

Partnerem programu jest Gyncentrum – klinika leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej.

Małgorzata Rozenek-Majdan gospodynią

Prowadzącą cyklu została Małgorzata Rozenek-Majdan. Prezenterka związana jest z TVN od 2013 r., obecnie współprowadzi z Krzysztofem Skórzyńskim magazyn „Dzień dobry TVN”.

Rozenek-Majdan jest mamą trzech synów, którzy przyszli na świat dzięki tej metodzie. Publicznie walczy z brakiem refundacji tego procesu i wspiera osoby, które zmagają się z problemem niepłodności. Jest także autorką książki “In vitro. Rozmowy intymne”. W 2020 r. założyła Fundację MRM., która propaguje i wyrównuje dostęp do specjalistycznych procedur leczenie niepłodności.

Dwa lata temu miał dokument „In vitro. Nauka czy cud?”

Małgorzata Rozenek-Majdan już raz pojawiła się w produkcji nadawcy dotyczącej metody in vitro. W 2020 roku Discovery Life pokazało dokument „In vitro. Nauka czy cud”, w którym prezenterka rozmawiała o mitach związanych z tym procesem, a eksperci opowiadali, jak wygląda przygotowanie do zabiegu oraz czy trzeba spełnić jakieś warunki, żeby się mu poddać.

Dokument dostępny jest w serwisie Player.pl.

Premiera 3 grudnia w Discovery Life, program pokaże też TVN Style

Premierowe odcinki „In vitro. Nauka czy cud? 2” będzie można oglądać na antenie Discovery Life w soboty o godz. 16.55, począwszy od 3 grudnia 2022 roku.

Cykl od 7 lutego 2023 roku we wtorki o 22.25 będzie można oglądać także w TVN Style.

Z danych Nielsena wynika, że w 2021 r. udział TVN Style w rynku telewizyjnym wyniósł 0,47 proc., a Discovery Life – 0,07 proc.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKonkurent Travel Channel w jakości 4K może trafić do Polsat Box
Następny artykułŁukasz Greszta odchodzi z Telewizji Polskiej. Ostatnio odpowiadał za portal młodzieżowy