A A+ A++

Czekacie na Cyberpunk 2077? No to musicie uzbroić się w większą dawkę cierpliwości. Właśnie poinformowano, iż data premiery gry uległa zmianie.

Premiera Cyberpunk 2077 ponownie opóźniona. Kiedy zagramy?

Oczekiwanie na Cyberpunk 2077 nie jest pasmem przyjemności, pojawiają się też rozczarowania. Najgorsze dla wielu graczy są przesunięcia premier. W przypadku tego tytułu mieliśmy z takowym do czynienia na początku tego roku. Ustalono wtedy, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września i cały czas trzymano się tego terminu. Do dziś.

Dosłownie przed momentem wydano oficjalny komunikat mówiący o kolejnym opóźnieniu. Premiera Cyberpunk 2077 została przesunięta na 19 listopada.

Twórcy Cyberpunk 2077 potrzebują dodatkowego czasu. W jakim stanie jest gra?

Ostatnio przypominaliśmy, iż od zapowiedzi Cyberpunk 2077 minęło 8 lat. W tamtym momencie nastawialiśmy się na wrześniową premierę, jak się okazuje trzeba będzie poczekać jeszcze nieco dłużej. Czy są powody do niepokoju? Twórcy uspokajają. Wedle nich zdecydowano się na taki krok w celu, tylko i aż, usunięcia błędów i dokonania kilku poprawek.

Chcemy, aby Cyberpunk 2077 został z Wami na wiele lat. Mamy nadzieję, że po premierze zrozumienie, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten krok. W chwili, gdy piszemy te słowa, Cyberpunk 2077 jest kompletny zarówno jeśli chodzi o zawartość, jak i grywalność. Questy, przerywniki filmowe, umiejętności i przedmioty, przygody, jakie można przeżyć w Night City – to wszystko jest już na swoim miejscu. Biorąc jednak pod uwagę bogactwo elementów i złożoność nakładających się na siebie systemów, musimy starannie wszystko przetestować, zbalansować mechaniki gry oraz poprawić wiele błędów.

Jesteście zaskoczeni?

Cyberpunk 2077 powstaje z myślą o PC oraz Xbox One i PlayStation 4. Czy w związku z opóźnieniem zadebiutuje od razu również na Xbox Series X i PlaySation 5? Tu możemy póki co jedynie zgadywać.

Źródło: @CyberpunkGame

Warto zobaczyć również:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułMężczyzna zmarł w zalanej piwnicy w Zgierzu
Następny artykułBurze i ulewy przechodzą przez Polskę. Zalany został szpital dla pacjentów z COVID-19