A A+ A++

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie – Scream Inc. z orkiestrą! Wyjątkowy projekt z jednym z najlepszych coverbandów Metallica na świecie – Scream Inc., w towarzystwie orkiestry symfonicznej Orion. Na koncercie usłyszymy największe przeboje zespołu Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na kultowej płycie S&M.

Powstały w 2008 roku zespół Scream Inc. jest najbardziej znaczącym tribute-bandem z Europy Środkowej. Dowodem na to są liczne wyprzedane koncerty. Są też pierwszym i jedynym tribute-bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Ich kanał w serwisie Youtube zbiera wysokie oceny i jest chętnie oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie. Jeden z najbardziej pamiętnych występów Scream Inc. miał miejsce 17 kwietnia 2016 roku w Moskwa Kremlin Palace, gdzie na widowni zasiadło ponad 6 tysięcy osób! Ten show stał się największym w historii koncertem z serii Tribute to Metallica.

Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki – Scream INC koncerty Metallica symfonicznie!

Bilety w cenie 139 zł, 129 zł i 119 zł do nabycia w kasach RCK oraz https://biletyna.pl/event/sector/id/289476

źródło: RCK

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułDeszcz i silny wiatr przysporzyły pracy strażakom
Następny artykułPowiatowe uroczystości Dnia Edukacji Narodowej w Augustowie (foto i video)