“Dostaliśmy futbol na najwyższym poziomie. W El Clasico było wszystko”

Była 77. minuta spotkania. Piłkę w polu karnym otrzymał Romelu Lukaku, pięknie odegrał do wbiegającego z prawej strony pola karnego wprowadzonego siedem minut wcześniej Hakimiego, ten idealnie podał do innego bocznego obrońcy – Matteo Darmiana, który z trzech metrów zdobył zwycięską bramkę.

Koniec sezonu dla piłkarza Realu Madryt! “Są na granicy wytrzymałości”

Zawodnicy Interu Mediolan niesamowicie się cieszyli. Na boisku wbiegł również Antonio Conte, trener gospodarzy, wskoczył na plecy zawodników i świętował razem z nimi.

W niedzielne południe Inter odniósł już jedenaste zwycięstwo z rzędu w Serie A! Najpierw pięć spotkań wygrał różnicą przynajmniej dwóch bramek, a w sześciu ostatnich spotkaniach zwyciężał jednym golem. Dzięki temu na osiem kolejek przed końcem wciąż ma przewagę aż jedenastu punktów nad Milanem.

Błąd przy golu dla Unionu BerlinSędziowie skrzywdzili Bayern? Wielka kontrowersja w meczu z Unionem

Inter wciąż ma szansę na pobicie klubowego rekordu i jednocześnie ligi włoskiej w liczbie zwycięstw z rzędu. Rekord ustanowił w sezonie 2006/2007. Wtedy wygrał aż siedemnaście meczów z rzędu w Serie A. Bliski wyrównania tego rekordu był Juventus Turyn, który na przełomie 2015 i 2016 roku wygrał piętnaście meczów z rzędu (serię przerwał niespodziewanym remisem 0:0 z Bologną).