A A+ A++

Ada Śledź to jedna z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek pierwszej edycji show “Love Island. Wyspa miłości”. Często zmieniała obiekt swojego zainteresowania, a sposób jej bycia jednych przyciągał, innych odpychał. I choć znaczna część widzów programu była poirytowana zachowaniem Ady w każdym kolejnym odcinku programu, to gdy dziewczyna odpadła, w Internecie rozpętała się dyskusja. Dziewczyna wprowadzała nieco zamętu do domu uczestników, przez co program stawał się zdecydowanie ciekawszy.

Ada Śledź była jedną z tych postaci w pierwszej edycji programu, od której wręcz biła pewność siebie i swojego ciała. Nic w tym dziwnego – młoda celebrytka ma świetne ciało i piękną twarz. Naprawdę miło patrzyło się na nią na ekranie.

I choć od pierwszej edycji “Love Island” nieco czasu już upłynęło, Ada Śledź nadal zachwyca. Zwłaszcza wtedy, gdy wrzuci do sieci fotkę, na której nie ma na sobie zbyt wiele. Zobaczcie zresztą sami!

Ewidentnie dumna ze swojego ciała Ada Śledź pokazała się fanom w samym bikini. Nie tylko to jednak zwraca na siebie uwagę, ale też poza, jaką celebrytka przybrała. Mocno wyeksponowała pośladki, dzięki czemu zebrała na ich temat sporo komplementów. “Jaka figura! Cudownie wyglądasz” – to komentarz, który może posłużyć za podsumowanie wszystkich pochlebnych opinii.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLiga Mistrzów. Kylian Mbappe W rewanżu musimy zagrać tak samo (POLSAT SPORT). Wideo