A A+ A++

Gracze biorący udział w becie Diablo 4 mogą doświadczyć błędu Run Out of Memory. Stąd dowiecie się co powoduje ten błąd oraz jak go rozwiązać.

Źródło fot. Blizzard

i

Spis treści:

Wczoraj zamknięta beta Diablo 4. Niestety najnowsza produkcja Blizzarda nie jest pozbawiona błędów (o części z nich przeczytać możecie tutaj). Jednym z najgorszych problemów, z jakim borykają się gracze jest Run Out of Memory. Jeśli też go doświadczyliście to tutaj znajdziecie potencjalne rozwiązania na ten problem.

Diablo 4 – na czym polega błąd Run Out of Memory

Beta Diablo 4 boryka się z dość dużym problemem – stopniowo z biegiem rozgrywki zabiera co raz więcej pamięci RAM. W pewnym momencie tytuł zajmuje całe zasoby komputera i po prostu się wyłącza. Jest to bardzo duży problem, szczególnie jeśli dołączy się do niego długie czasy oczekiwania na wejścia na serwer.

Co ciekawe jednak problem ten dotyczy głównie osób, które posiadają 32 GB RAM. Nie oznacza to jednak, że nie może on dotknąć graczy z mniejszą ilością dostępnej pamięci.

Diablo 4 – jak rozwiązać problem z błędem Run Out of Memory

Na ten moment nie znane są żadne konkretne rozwiązania na błąd Run Out of Memory. Możecie skorzystać z dwóch przedstawionych poniżej sposobów. Nie ma jednak gwarancji, że pomogą Wam one zażegnać ten problem.

Zamknijcie wszystkie aplikacje działające w tle

Najprostszym sposobem, który może pomóc jest wyłączenie wszystkich aplikacji działających w tle. Uruchamiając Diablo 4 zamknijcie wszystkie programy poza samą grą i Battle.net. Dzięki temu tytuł będzie miał więcej dostępnej dla siebie pamięci RAM.

Obniżcie ustawienia graficzne

Dość oczywistą, ale skuteczną metodą jest również obniżenie jakości wyświetlanej grafiki. W pierwszej kolejności wejdźcie do folderu C:Users”nazwa użytkownika”DocumentsDiablo IV. Znajdziecie tam plik LocalPrefs. Otwórzcie go i zmieńcie „DisableChromaEffects” z 0 na 1.

Następnie wejdźcie do gry i obniżcie ustawienia graficzne (najlepiej do niskich). Powinno to zakończyć Wasz problem z memory leak.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRod Stewart nagle odwołał ważny koncert. Przeprosił fanów i wyznał powód
Następny artykułZbierał na proces przeciwko Czarnkowi. Ufunduje też in vitro dla stu par