A A+ A++

W niedzielę po godzinie 1:00 przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach doszło do niebezpiecznego zdarzenia.

30-letni mieszkaniec gminy Suwałki, kierując samochodem marki Kia, wjechał na parking przed komendą, gdzie z impetem uderzył w cztery zaparkowane prywatne auta należące do funkcjonariuszy.

Następnie wjechał na schody prowadzące do wejścia do budynku jednostki. Mundurowi z Suwałk opublikowali nagranie, które przedstawia irracjonalne zachowanie mężczyzny.

Pościg i zatrzymanie

Na widok policjantów kierowca nie zatrzymał się do kontroli i podjął próbę ucieczki. Po przejechaniu kilkuset metrów stracił panowanie nad pojazdem, uderzając w sygnalizator oraz znak drogowy.

Funkcjonariusze szybko zatrzymali mężczyznę i przebadali go na obecność środków odurzających. Okazało się, że 30-latek był pod wpływem narkotyków.

Zatrzymanemu odebrano prawo jazdy, a samochód trafił na policyjny parking. Mężczyzna usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia w warunkach recydywy oraz niezatrzymania się do kontroli.

Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, która w przypadku recydywy może zostać zwiększona o połowę.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o
Formularz komentarzy gromadzi Twoje imię/nick, adres e-mail i treść, aby umożliwić nam śledzenie komentarzy umieszczanych w witrynie. Przeczytaj i zaakceptuj Warunki korzystania z naszej strony internetowej i Politykę prywatności, aby opublikować komentarz.

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStali w gigantycznych kolejkach, teraz robią to online. Zrobiło tak już 7,5 mln osób. Liczb wciąż rośnie, bo wystarczy kliknięcie, by bezpłatnie włączyć
Następny artykułЗеленский: Армия РФ перестала расти, потери равны новобранцам, они близки к кризису