A A+ A++

Pod koniec 2020 roku Citroen wprowadzi do sprzedaży zupełnie nową generację kompaktowego C4. Poza napędami spalinowymi nowy model dostępny będzie również w wersji w pełni elektrycznej.

Citroen odświeża swoją ofertę w klasie kompaktowej. Całkowicie zmieniony Citroen C4 po raz pierwszy będzie miał również elektryczny układ napędowy. Na szczęście to nie jest jedyne dostępne źródło napędu. Silniki benzynowe i wysokoprężne też będą w ofercie.

CZYTAJ TAKŻE: Ceny | Citroen C5 Aircross: Najtańszy z koncernu

Nowy Citroen C4.

Tak powinien wyglądać Citroen! Odważnie, z wyrazistymi kształtami, fajnymi smaczkami stylistycznymi. Na pierwszych zdjęciach nowy Francuz prezentuje się bardzo ciekawie. Na pokładzie będzie całe mnóstwo systemów asystujących, które mają dbać o bezpieczeństwo pasażerów. C4 wpisuje się w program Citroen Advanced Comfort, który ma zadbać o eliminację nieprzyjemnych odczuć podczas jazy, łatwość podróżowania, bardziej intuicyjne użytkowanie i większy komfort psychiczny kierowcy.

Więcej detali o nowym C4 już niebawem. Citroen zapowiedział światową premierę na 30 czerwca, która oczywiści z duchem czasu odbędzie się online.

CZYTAJ TAKŻE: Citroen C4 Cactus bez następcy

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie – bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami “Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułCoronavirus: 'My employer broke the furlough rules'
Następny artykułWhy a recession can be a good time to start a business