A A+ A++

A jednak wojna! Paulina Smaszcz (50 l.) swoimi wypowiedziami zalazła za skórę byłemu mężowi Maciejowi Kurzajewskiemu (50 l.) i Katarzynie Cichopek (40 l.) tak mocno, że sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Według plotek i informatorów tabloidów, niedługo cała trójka będzie miała okazję wymienić się “ciepłymi” słowami.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają dość Pauliny Smaszcz

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają dość! Nietrudno im się dziwić, bo od kiedy pojawiły się plotki o romansie dwojga prowadzących “Pytanie na śniadanie“, oliwy do ognia zaczęła dolewać była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz.

Cichopek i Kurzajewski kontra Smaszcz. Albo i odwrotnie…

Choć Kurzajewski i Smaszcz rozstali się w neutralnej atmosferze, a wręcz nawet mówili, że się wspierają i przyjaźnią. W swojej książce “Kobieta Petarda” opisała, że to ona chciała rozwodu, bo w czuła się deprecjonowana i poniżana

Poszła na ugodę z alimentami, których Maciej nie musiał płacić, bo chciała “jak najszybciej uciec”. Od niedawna jednak Paulina Smaszcz zmieniła zdanie i zamierza walczyć o coś, co zostało jej ukradzione. Nie będziemy złośliwi i nie powiemy co dokładnie.

“To, co przeżyłam przez ostatnie miesiące, kiedy odważam się walczyć o swoje, mając plik dokumentów sądowych przeciwko mnie, żeby zabrać mi i moim dzieciom wszystko, co zgromadziliśmy przez 23 lata, bo pojawiła się inna rodzina z długami i z problemami (co mnie naprawdę, sorry, ale nie obchodzi, bo moje dzieci i wnuki są dla mnie najważniejsze), pokazuje, że kobieta kobiecie wrogiem…” – mówiła rozżalona Paulina Smaszcz.

Jeszcze w kwietniu 2022 roku Paulina Smaszcz twierdziła, że byłaby w stanie zaakceptować nową miłość byłego męża. Jak się okazało, no chyba nie bardzo.

Cichopek i Kurzajewski się wściekli! Smaszcz zalazła im za skórę tak, że spotkają się w sądzie

Przez cały ten czas Kasia i Maciej obrali taktykę niekomentowania i niewdawania się w dyskusję z Kobietą Petardą. Podobnie postępuje Marcin Hakiel, który pomimo zaczepek przez Smaszcz, nic sobie z tego nie robi i milczy jak zaklęty.

“Nie chcą komentować słów Pauliny, by nie wchodzić w nią w dyskusje. Złożyli pozwy. Domagają się przeprosin i odszkodowania na cele charytatywne. Na pomoc ofiarom przemocy” – mówi informator dla “Super Expressu”.

Bardzo celnie składa się to czasowo, ponieważ w ostatnich dniach Maciej Kurzajewski na wizji wyraził swoją opinię na temat przemocy w związku. Czy nawiązywał wówczas do byłej żony? Tylko on raczy wiedzieć!Aktorka zapytana przez tabloid, czy faktycznie pozew jest już w sądzie, kontynuowała swoją praktykę: 

Nie komentuję. Sprawą zajmują się prawnicy. Ja skupiam się na swoim życiu i pracy. Przede mną mnóstwo wyzwań i nowych projektów. Już niebawem premiera moich kosmetyków” – powiedziała Katarzyna Cichopek “Super Expressowi”

Zobacz też:

Paulinie Smaszcz znów puszczają nerwy. Atakuje byłego i “wyrachowane s*ki”

Kurzajewski odbija piłeczkę Smaszcz. Wszystko powiedział na wizji!

Maciej Kurzajewski, czyli żona, romans i Kasia Cichopek. Historia miłości i rozstań

Paulina Smaszcz o powrocie Kurzajewskiego: “Nie ma już żadnych szans”

Maciej Kurzajewski o rozwodzie z żoną: “To zawsze będzie dla mnie porażka”

Kurzajewski postarał się dla Cichopek? Smaszcz jest o tym przekonana: “coś się święci”

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMiędzynarodowy Trybunał Karny wydał nakaz aresztowania Władimira Putina
Następny artykułZgody między Kariną a Aldoną nie widać. “Straszny hejt”