A A+ A++

Katarzyna Cichopek, która dziś jest szczęśliwą partnerką Macieja Kurzajewskiego, przez wiele lat była żoną Marcina Hakiela. Jak się jednak okazuje – słynny tancerz nie był pierwszą miłością gwiazdy “M jak miłość”, a aktorka była bardzo bliska tego, by na stałe wyjechać z kraju. Kto tak zawrócił jej w głowie?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli ulubioną parą Polaków

Katarzyna CichopekMarcin Hakiel przez wiele lat byli jedną z najbardziej popularnych i lubianych par w polskim show-biznesie. Para poznała się przy okazji jednej z pierwszych edycji “Tańca z gwiazdami”. Los chciał, że producenci programu przydzielili mu sławną już wtedy aktorkę, która odgrywała rolę Kingi w bijącej rekordy oglądalności telenoweli “M jak miłość”.

Między parą szybko zaiskrzyło, a miłość od pierwszego wejrzenia skończyła się ślubem. Choć celebryci wydawali się tworzyć idealne małżeństwo, ku zaskoczeniu fanów, po 17 latach związku i 14 latach od ślubu, para ogłosiła jednak, że postanawia się rozstać.

Dziś oboje układają sobie życie u boku nowych partnerów.

Katarzyna Cichopek była bliska przeprowadzki za granicę

Jak się jednak okazuje – Marcin Hakiel nie był pierwszą miłością gwiazdy “M jak miłość”, a aktorka była bardzo bliska tego, by na dobre wyjechać z Polski. Mężczyzna, dla którego Katarzyna Cichopek straciła głowę, był jej przyjacielem z lat młodości. Zakochani poznali się dzięki swoim rodzicom.

Choć oboje znali się od dawna, uczucie pojawiło się dopiero wtedy, gdy przyszła żona Marcina Hakiela wyjechała na kurs językowy do Wiednia. Mateusz w tym samym czasie studiował w stolicy Austrii i ten przypadek sprawił, że pomiędzy dawnymi przyjaciółmi pojawiło się uczucie.

Po przyjeździe Katarzyny Cichopek do Polski, para wciąż utrzymywała związek na odległość. W pewnym momencie przyszedł jednak czas na decyzję o przeprowadzce.

Katarzyna Cichopek nie potrafiła zrezygnować z “M jak miłość”

Aktorka zdecydowała się przenieść na stałe do Wiednia i zaczęła szykować się do przeprowadzki. Kiedy już wszystko wydawało się dopięte na ostatni guzik… para postanowiła się rozstać.

Aktorka ostatecznie nie potrafiła zrezygnować z gry w “M jak miłość” i została w kraju. Resztę historii znamy bardzo dobrze – gwiazda telenoweli została zaproszona do “Tańca z gwiazdami”, gdzie poznała swojego przyszłego męża.

Dziś 40-latka jest związana z dziennikarzem Telewizji Polskiej Maciejem Kurzajewskim. Kto by przypuszczał, że tak kręte drogi prowadziły ją do starszego o 10 lat partnera?

Zobacz też:

Cichopek pojechała do Zakopanego bez Kurzajewskiego. To tam 15 lat temu brała ślub z Hakielem

Monika Richardson publicznie żartuje z Kasi Cichopek tuż po swoim rozwodzie 

Cichopek nie jest mistrzynią w kuchni. Kurzajewski będzie ciągle głodny?

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJacek Murański wraca do klatki. Będzie walczył ze “Starym Wiewiórem”
Następny artykułDantejskie sceny w Iranie. Oszaleli przez Cristiano Ronaldo [WIDEO]