A A+ A++fot. PressFocus


Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police w pierwszym meczu półfinałowym nie dały najmniejszych szans Grot Budowlanym Łódź. – Świetnie się czułam na boisku z dziewczynami, zagrałyśmy bardzo cierpliwie, konsekwentnie – mówiła w pomeczowej rozmowie ze Strefą Siatkówki Marlena Kowalewska.

ZNAKOMITA FORMA POLICZANEK

Policzanki we wtorek nie dały najmniejszych szans Grot Budowlanym Łódź. Podopieczne Marco Fenoglio dominowały w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.  – Świetnie się czułam na boisku z dziewczynami, zagrałyśmy bardzo cierpliwie, konsekwentnie. Wypełniałyśmy wszystkie założenia, które wcześniej omawiałyśmy. To był naprawdę świetny mecz w naszym wykonaniu – powiedziała po meczu rozgrywająca Grupy Azoty Chemika Police.

Chemik bardzo dobrze zaprezentował się w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Istotna na pewno była zagrywka, która pozwoliła utrudnić zadanie rywalkom.  – Jak to w siatkówce bywa, kto zagrywa ten wygrywa. Zagrałyśmy dobrze w tym elemencie i dlatego dziewczyny z Łodzi miały duże problemy i my mogłyśmy wykorzystać nasz dobry blok – powiedziała Marlena Kowalewska.

ODCIĄĆ SIĘ OD PROBLEMÓW

Problemy finansowe Chemika Police są wszystkim znane. Przypomnijmy, że ze sponsorowania wycofuje się Grupa Azoty i klub intensywnie poszukuje wsparcia. Siatkarki starają się skupić jednak przede wszystkim na tym, co mają robić na boisku. – Mamy swoje cele, każda z nas chce zdobyć złoty medal mistrzostw Polski. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy bardzo dobry zespół i dlatego też każda z nas podchodzi do tego wszystkiego profesjonalnie i robi wszystko, aby wygrać jak najwięcej meczów – podkreśliła Marlena Kowalewska.

MECZ W ŁODZI TRUDNIEJSZY?

W piątkowy wieczór, w Łodzi zostanie rozegrany drugi mecz tych zespołów. Wygrana da Chemikowi awans do finału. Marlena Kowalewska spodziewa się, że nie będzie łatwo. – Zdecydowanie. Ja się spodziewam znacznie trudniejszego meczu. Myślę jednak, że jak się odpowiednio do tego spotkania przygotujemy, zagramy tak dobrze, jak we wtorek to będzie dobrze – zakończyła rozgrywająca.

Zobacz również:
TL: Budowlani Łódź bez szans w pierwszym starciu półfinałowym

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAktualizacja NVIDIA DLSS 3.7.0 wprowadza ulepszenia dla jakości obrazu
Następny artykułMenedżer haseł – na które rozwiązanie warto postawić w 2024 roku