A A+ A++

– Od dawna obserwujemy twórczość Michała Witkowskiego. „Tango” jest unikalną, fascynującą historią z ogromnym potencjałem na ekranizację. Dlatego szczególnie cieszy nas, że udało nam się nabyć opcję filmową – mówi Małgorzata Seck, wiceprezeska ds. programowych Canal+ Polska.

„Tango” ukazało się w lipcu br. nakładem wydawnictwa Znak Literanova. To mroczny kryminał osadzony w realiach okresu międzywojennego – pokazuje świat u progu katastrofy, gdzie zapach krwi miesza się z wonią wódki, cebuli, perfum Guerlain Shalimar, zakazanego seksu i rozkładających się ciał.

– „Tango” ma w sobie muzykę, pasję, namiętność, zbrodnię. To jest literatura, która żyje językiem, tętni obrazami, które zapadają w pamięć – podkreśla Michał Witkowski


 

W sierpniu br. Canal+ Polska zaczął zdjęcia do serialowej ekranizacji książki “Emigracja” anonimowego twórcy występującego w sieci pod pseudonimem Malcolm XD. W rolach głównych w zagrają Tomasz Włosok i Michał Balicki.

Równocześnie nadawca zakończył zdjęcia do filmu „Ryfka”, koprodukowanego wspólnie z Grupą Kino Polska, z Borysem Szycem i jego córką Sonią w rolach głównych.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W ub.r. Canal+ Polska przy wzroście skonsolidowanych przychodów o 1,8 proc. do 2,45 mld zł osiągnął 120,5 mln zł zysku netto więcej niż przed rokiem. Swoim udziałowcom wypłacił 224,05 mln zł dywidendy, z czego 71,69 mln zł trafiło do TVN Media.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStartuje loteria świąteczna Lotto
Następny artykułNetflix promuje “Wednesday” w popularnym warszawskim bistro