A A+ A++

Do premiery Call of Duty: Vanguard pozostało kilka tygodni tymczasem deweloperzy już myślą nad przyszłością gry, wyrażając chęć opracowania trylogii na miarę Modern Warfare czy Black Ops.

Call of Duty: Vanguard jeszcze nie zadebiutował więc ciężko ocenić czy odniesie sukces, który sprawi, że warto będzie stworzyć z niego kolejną serię zaraz po Modern Warfare czy Black Ops. Dwóch scenarzystów odpowiedzialnych za grę przyznało, że chciałoby pomóc w stworzeniu dwóch odsłon Vanguard. Przemawiając na nowojorskim panelu Comic Con Sam Maggs ze Sledgehammer Games studia, które w tym roku odpowiada za Call of Duty stwierdziła, że bohaterowie występujący w Vanguard mogą znaleźć się w następnych częściach. “Podeszliśmy do tego zadając sobie pytanie, jak stworzyć rozpoznawalne postacie w uniwersum CoD? Kiedy myślisz o Halo myślisz o Master Chiefie, ale kiedy spoglądasz na Call of Duty, to tak naprawdę nie ma tych wyróżniających się postaci. Dlatego zaczęliśmy się zastanawiać, kto może zostać tą wyjątkową osobą” – powiedziała Sam Maggs.

Twórcy Call of Duty: Vanguard liczą na stworzenie dwóch kolejnych odsłon związanych z tą grą.

Autorka wyraziła chęć kontynuowania historii zapoczątkowanej w Vanguard w dwóch następnych odsłonach. “Mamy nadzieję, że jeżeli ludzie pokochają ich (bohaterów) tak bardzo jak my, to będziemy mogli dalej opowiedzieć całą historię” – dodała Maggs. Cóż wiele w tym przypadku zależy od sprzedaży tytułu, bo w przypadku gdy ta będzie na niskim poziomie, to raczej ciężko oczekiwać by Activision Blizzard chciał dalej inwestować i poświęcać czas na ów projekt. Kampania singleplayer, która w przeciwieństwie do konkurencyjnego Battlefielda 2042 trafi do najnowszego Call of Duty opowie historię kilku bohaterów m.in. Arthura Kingsleya, Poliny Petrovej, Lucasa Riggsa i Wade Jacksona.

Zadaniem tej międzynarodowej drużyny jest wyeliminowanie zagrożenia płynącego ze strony Rzeszy Niemieckiej pod koniec II wojny światowej. Call of Duty: Vanguard pojawi się 5 listopada 2021 roku na PC (Battle.net), PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Posiadacze zamówień przedpremierowych będą mogli pobrać i zainstalować tytuł jakiś czas sprzed oficjalnym debiutem tak, by móc grać już od 5 listopada.

Zobacz także:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNBA: Kto będzie MVP sezonu 2021/22? Analizujemy i typujemy
Następny artykułNastąpi zmiana mas powietrza, ale czy będzie cieplej? [PROGNOZA POGODY]