PAOK Saloniki w spotkaniu 29. kolejki greckiej Super League zremisował na wyjeździe 1:1 z Asteras Tripolis. Na listę strzelców wpisał się polski napastnik, dla którego było jedenaste ligowe trafienie w tym sezonie.

Karol Świderski otworzył wynik meczu w 56. minucie. Bardzo dobrze przyjął piłkę w polu karnym i błyskawicznie sieknął nie do obrony. Jednak jego zespół nie poszedł za ciosem i ostatecznie wypuścił z rąk zwycięstwo.

Dwukrotny reprezentant Polski zagrał całe spotkanie.  Ponadto w drużynie z Tripolisu 90 minut zaliczył były zawodnik Górnika Zabrze – Dani Suárez. Z kolei Borja Fernández (niegdyś Miedź Legnica) znalazł poza kadrą meczową. Drużyna Polaka z 51 punktami na koncie zajmuje obecnie trzecią lokatę w tabeli. Do lidera, Olympiakosu Pireus, traci aż 12 „oczek”