A A+ A++

Po interwencji Sony, Bloodborne Kart musiało zmienić swoją nazwę. Gra zostanie udostępniona za darmo, znamy datę premiery.

Wiele fanowskich projektów może nie robi ogromnego wrażenia, ale za to z pewnością wywołuje uśmiech na twarzy. Jednym z takich projektów Bloodborne Kart, które tworzone jest przez tą samą osobę, która odpowiada za Bloodborne Demake. Kwestią czasu była oczywiście reakcja ze strony Sony, która zmusiła twórcę do zmiany nazwy gry (o czym zresztą pisaliśmy na PPE).

Dalsza część tekstu pod wideo

Bloodborne Kart to od teraz Nightmare Kart i wygląda na to, że gra jest już prawie gotowa. Tytuł zostanie udostępniony za darmo za pośrednictwem Steama oraz Itch.io. Nightmare Kart doczekało się całkowicie nowego zwiastuna prezentującego rozgrywkę. Choć nazwa gry uległa zmianie, tak produkcja wciąż bazuje na świecie wykreowanym przez FromSoftware i Sony.

Na materiale możemy zobaczyć postacie z Bloodbore’a ścigające się po Yharnam. Dodany został nawet Micolash, którego z łatwością rozpoznacie, pomimo prymitywnej grafiki. Premiera gry ma odbyć się już 31 maja. Gracze otrzymają dostęp do aż 20 postaci oraz pełnej kampanii fabularnej, w której zmierzymy się z bossami. Nieco dziwne, że Sony nie zdecydowało się na całkowite zablokowanie projektu. Jak widać, zmiana nazwy okazała się być wystarczająca.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRekordowe wynagrodzenie prezesa NBP. Tyle zarabia Adam Glapiński
Następny artykułKolejne zmiany w szkołach. Zniknie Historia i Teraźniejszość