A A+ A++

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na wystawę zdjęć autorstwa Anny Marii Werner pod tytułem „Blisko i Daleko”, która rozpocznie się 3 stycznia i będzie trwać do końca miesiąca.

REKLAMA

Prace pani Ani charakteryzują się kreatywnym wykorzystaniem technik fotograficznych. Sceny oraz krajobrazy, które dla laika mogłyby wydawać się zwyczajne, w obiektywie tej mieszkanki Sokółki zyskują kolorytu i artystycznej wartości. Jej zdjęcia są sposobem na wyrażanie siebie i dokumentowanie tego co dla niej ważne i interesujące.

Autorka w 2023 została prezesem Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sokółce po wielu latach uczestnictwa w zajęciach organizowanych w ramach tego programu. Właśnie tam artystka uczyła się sztuki fotografii i doskonaliła swój talent.

Pani Anna mówi o swojej pasji:

„Fotografia to był mój sposób na wypełnienie wolnego czasu na emeryturze. Zaczęłam od zwykłego pstrykania zdjęć, zaczęłam uważniej oglądać zdjęcia na portalach fotograficznych. Skończyłam kurs „ABC Fotografii Cyfrowej” w Podlaskiej Akademii Fotografii, zaczęłam uczestniczyć w plenerach fotograficznych Małgorzaty Pawelczyk. Robienie zdjęć sprawia mi niesamowitą przyjemność. Dzięki fotograficznemu hobby mam możliwość poznawania ciekawych miejsc i fantastycznych ludzi.”

Dzisiaj Anna Werner prowadzi zajęcia dla innych seniorów, którzy chcą spróbować swoich sił w uwiecznianiu momentów za pomocą aparatu.

„Sądzimy, że przyjrzenie się zachwycającym zdjęciom pani Anny Marii Werner to doskonały sposób na piękne rozpoczęcie nowego roku. Wystawę można oglądać w hallu naszej Biblioteki w godzinach otwarcia. Zapraszamy” – czytamy w mailu do redakcji od Biblioteki Publicznej w Sokółce.

opr. (orj)

Zdjęcia – Biblioteka Publiczna w Sokółce:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolacy oglądają na potęgę. “Jest sztampowy i brzydki, wielka porażka”