A A+ A++

Aby uchronić się przed problemami ze skórą czy innymi zwyrodnieniami, które pojawiają się wraz z wiekiem, należy stosować odpowiednie preparaty. Witaminy i beta-karoten pomagają zapobiegać tego rodzaju negatywnym procesom lub znacząco opóźniają je w czasie.

Nie trzeba łykać dziesięciu różnych tabletek przeciwko wyżej wymienionym schorzeniom, lecz wystarczy przyjmować jeden zwykły preparat, jakim są żelki z witaminami.

Problemy ze skórą i nie tylko

Witamina A odpowiada głównie za stan włosów, skóry i paznokci. W związku z tym jej niedobór powoduje osłabienie włosów i utratę ich blasku, łamliwość paznokci oraz rogowacenie skóry. Do innych problemów, które świadczą o niedoborze tej witaminy, zaliczyć można suchość skóry i jej zaczerwienienia, kurza ślepota, łysienie czy zespół suchego oka. Jej nadmiar może natomiast sugerować nadpobudliwość, bóle głowy, wymioty czy spuchnięta wątroba lub śledziona.

Witaminy C i E pomagają ochraniać komórki przed stresem oksydacyjnym, który ostatecznie doprowadzić może do wielu chorób i widocznie szybszego starzenia się organizmu. Jego typowymi objawami są bóle mięśni i głowy, wysypka, zaparcia, senność czy problemy z trawieniem. Stres oksydacyjny może prowadzić między innymi do miażdżycy, udaru mózgu, a nawet zawału serca. Do pozostałych zwyrodnień należą problemy ze wzrokiem, choroba wieńcowa czy szybsze starzenie się skóry. Może prowadzić także do powstania czerniaka, choroby Parkinsona czy Alzheimera. Aby przeciwdziałać stresowi oksydacyjnemu, wskazane jest zrezygnowanie z używek, regularne nawadnianie się, umiarkowana aktywność fizyczna. Najważniejszą rolę odgrywa jednak dieta, bogata w karotenoidy oraz witaminy A, C i E.

Beta-karoten swoją sławę zawdzięcza wspomaganiu procesowi opalania, nadając skórze promienny odcień. Jego brak może doprowadzić do stresu oksydacyjnego, który powstaje podczas długotrwałej eksopozycji na słońce. Niedobór może prowadzić także do zwyrodnień wzroku związanych z procesami starzenia się.

Żelki z beta-karotenem i witaminami

Żelki z beta-karotenem i witaminami są doskonałym wspomagaczem codziennej diety i istotnie poprawiają zdrowie ludzkiej skóry, dzięki znajdującym się w nich witaminom i minerałom. Zaledwie w dwóch żelkach możliwe jest przyswojenie całodziennej dawki witaminy C i E oraz 50% beta-karotenu, który jest ekwiwalentem witaminy A. W związku z tym zalecana dawka dla młodzieży powyżej 14 roku życia i osób dorosłych to właśnie 2 żelki dziennie. Jedno 300-gramowe opakowanie wystarczy na cały miesiąc stosowania (zawiera w sobie około 60 żelek).

Witamina A jest podstawą, jeśli chodzi o zachowanie zdrowej skóry. Odmładza na tyle skutecznie, że po dłuższym czasie osoba może być po prostu minięta na ulicy przez swoich znajomych, którzy jej nie rozpoznają. Co więcej, znacząco wpływa na wzrok i jego zdrowie. Co prawda, można jeść marchewki każdego dnia, jednak czy każdy ma na to ochotę? Różnie bywa.

W takiej sytuacji dobrze jest sięgnąć po Beta Karoten żelki z witaminami Hello!Gummies, gdyż wszystkie te cudowne witaminy organizm przyswoi sobie na podstawie dwóch żelek dziennie. W ten sposób można uniknąć zbędnego czekania na wizyty u lekarzy chorób skóry czy okulistów, gdyż żelki z beta-karotenem znacząco wpłyną na codziennie funkcjonowanie.

Hello!Gummies Żelki z witaminami – Recenzja

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że żelki faktycznie zawierają w sobie wskazaną dzienną dawkę spożycia witamin C i E, a także połowę dziennej dawki witaminy A. Gdy do swojej diety dodatkowo włączy się warzywa (marchew, brokuły, cebula, pomidory, zielone warzywa liściaste, czerwona papryka) oraz owoce (czerwona porzeczka, aronia, cytrusy, jabłka, orzechy), można być pewnym, że organizm otrzyma prawidłową dawkę wszystkich witamin i minerałów, których będzie potrzebował, aby poradzić sobie ze stresem oksydacyjnym, problemami ze skórą oraz wzrokiem.

Sam beta-karoten jest klasyfikowany jako prowitamina witaminy A i jest przekształcany w retinol w ludzkiej wątrobie. Retinol to najaktywniejsza forma witaminy A, która naturalnie występuje tylko w produktach zwierzęcych (wątróbka, tłuste ryby, tran). W diecie wegańskiej dobrze jest zrównoważyć braki retinolu większą dawką beta-karotenu poprzez regularne spożywanie żelek z witaminami. Retinol pomaga także w leczeniu trądziku, ale i wspiera ogólną kondycję skóry. Zawarta w żelkach witaminy C i E w połączeniu z powyższymi zapewniają długotrwałą młodość, zdrowie i prawidłową kondycję wzroku.

Podsumowując, żelki Hello!Gummies są zdecydowanie godne polecenia dla każdego, kto chce uzupełnić niedobory witamin A, C oraz E i zadbać o kondycję swojej skóry i wzroku.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPavel zapowiada wizytę w Polsce! Wspiera go piłkarz Rakowa
Następny artykułPrezydent o Leopardach: to nie jest łatwa decyzja, ale trzeba Ukraińcom pomóc za wszelką cenę