A A+ A++

Mercure Szczyrk Resort, fot. mat. prasowe

Spółka Hotel Professionals Management Group została wybrana na doradcę operacyjnego w zakresie projektowania i budowy powstającego w Beskidzie Śląskim hotelu Mercure Szczyrk Resort.

Umowa zawarta ze spółką Beskid Resort Properties, będącą inwestorem i właścicielem obiektu, obejmuje szeroki wachlarz usług doradczych w zakresie projektowania i budowy obiektu, w tym bieżące konsultowanie koncepcji gastronomicznych i planów architektonicznych w celu ich optymalizacji operacyjnej, spełnienia standardów sieci i oczekiwań przyszłych gości hotelu.

Celem współpracy jest wspólne wykreowanie unikalnego, ponadczasowego produktu odpowiadającego na potrzeby rynku. Hotel będzie oferował nowoczesne rozwiązania, pozwalające na efektywne prowadzanie obiektu, co znajdzie bezpośrednie przełożenie na zadowolenie gości, jak i właścicieli apartamentów.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

– Po udanej współpracy z zespołem Hotel Professionals, która wspierała nas w procesie pozyskania marki dla naszego obiektu, kontynuacja współpracy z jej siostrzaną spółką HPMG wydawała się naturalnym krokiem ku realizacji hotelu na miarę naszych marzeń. Już na etapie rodzenia się pomysłu o tej inwestycji naszym nadrzędnym celem było stworzenie jakościowego i przemyślanego produktu, który wyróżniał się będzie nie tylko na tle lokalnego rynku, ale i w skali całego kraju. Niezwykłe położenie obiektu, w połączeniu z jego historią dawały nam solidne podstawy do wiary w sukces inwestycji, a przyjęcie międzynarodowej marki sieci Accor i stała współpraca z ekspertami takimi jak zespół Hotel Professionals utwierdza nas w tym przekonaniu – dodaje Karol Prozner – prezes zarządu Beskid Resort Properties.

– Mercure Szczyrk Resort to wspaniały produkt z bogatą historią i w wyjątkowej lokalizacji. Ośrodek Orle Gniazdo po modernizacji i przebudowie, a także dzięki przyjęciu marki Mercure z grupy Accor z pewnością będzie najnowocześniejszym, całorocznym kompleksem wypoczynkowym z wielofunkcyjną strefą kongresową i eventową w tym urokliwym regionie Polski.” – komentuje Guy Simmons – partner i wiceprezes Hotel Professionals Management Group.  

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWstrzymanie dostaw energii cieplnej od 15 do 23 sierpnia
Następny artykułPiknik rodzinny w Rytlu