A A+ A++

Są takie zaduszki w Białymstoku, które łączą i wspomnienia, i mnóstwo energii, i dobrą muzykę. A w tym roku wspominać jest co – Zaduszki Bluesowe odbędą się już po raz 40. To piękny jubileusz, szykuje się też ciekawy koncert. W sobotę 4 listopada, o godz. 18 w klubie Fama wystąpią jeden z najsłynniejszych polskich harmonijkarzy – Michał Kielak oraz zespoły Lucky Troubles i Mojo.

Organizowane przez Białostocki Ośrodek Kultury Zaduszki Bluesowe to już od dekad obowiązkowy białostocki przystanek fanów bluesa. Zwykle odbywają się w pierwszy weekend po 1 listopada, zwykle są preludium dużej imprezy bluesowej, czyli Jesieni z Bluesem. I tak będzie również tym razem – na trzy tygodnie przed kultowym już białostockim festiwalem (odbędzie się w dniach 23-26 listopada) czas na bluesową rozgrzewkę w pierwszą listopadową sobotę.

Będzie zaduszkowo i melancholijnie, będzie blues w różnych odsłonach, będzie też żywioł i szalona energia spod znaku funku, americany i soulu. Bilety: 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu), do kupienia w kasach kina Forum i CLZ oraz na bilety.bok.bialystok.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułByły utrudnienia na DK19 w Bielsku Podlaskim po zderzeniu dwóch aut