W meczu kontrolnym pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a BBTS-em Bielsko-Biała lepszy okazał się beniaminek z Podbeskidzia. Meecz była zaciety, dwie pierwsze partie rozgrywane były na przewagi Ekipa spod Klimczoka wygrała 3:1 po zaciętym spotkaniu.

Pierwsze dwa sety na przewagi wygrał BBTS, szczególnie zacięty była inauguracyjna partia spotkania. Druga na swoją korzyść również rozstrzygnęli bielszczanie. Rzeszowianie wygrali seta numer trzy i na tym skończyła się ich dobra postawa. W czwartej, a zarazem ostatniej odsłonie meczu lepsi byli goście, którzy zdecydowanie wygrali tę część meczu.

Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała 1:3 (32:34, 24:26, 25:18, 17:25)

Skład BBTS:
(set I i II): Zimmermann, Woch, Siek, Gergye, Formela, Hanes oraz Fijałek i Teklak (libero)
(set III i IV): Gil, Zawalski, Hunek, Urbanowicz, Puczkowski, Sinoski oraz Fijałek i Teklak (libero)

źródło: BBTS Bielsko-Biała – Facebook