A A+ A++

Baterie kuchenne są istotnym elementem wyposażenia kuchni i jednocześnie niezbędnym elementem podczas przygotowywania posiłków. Wbrew pozorom wybór odpowiedniego kranu wcale nie jest prosty, gdyż baterie kuchenne nowej generacji oferują więcej funkcjonalności i wzornictwa niż kiedykolwiek. Współczesne baterie do kuchni nie tylko podkreślą jej indywidualny styl, ale także dzięki wyrafinowanym funkcjom ułatwiają przygotowywanie posiłków czy utrzymanie czystości w kuchni. Sprawdźmy zatem możliwości baterii kuchennych nowej generacji!

Baterie z wyciąganą wylewką

Bądźmy szczerzy. Ten, kto twierdzi, że jedyna funkcja baterii z wyciąganą wylewką to jej designerski wygląd, nie miał nigdy takiej w swoim domu. Ten rodzaj baterii znacznie zwiększa możliwości i zasięg działania. Korzystając z niej możesz bez wysiłku dotrzeć do dowolnego obszaru zlewu. Zastanów się, ile razy musiałeś się natrudzić, żeby napełnić wodą garnek niemieszczący się do zlewu lub wiaderko. Dzięki wyciąganej wylewce skończą się wszystkie tego typu problemy. Również podczas mycia produktów spożywczych strumień wody skierujesz dokładnie tam, gdzie chcesz, nie ryzykując zachlapania całej kuchni.

Nic więc dziwnego, że baterie kuchenne z wyciąganą wylewką są najczęściej wybieraną opcją — w końcu pełnią nie tylko funkcję zwykłej baterii kuchennej, ale także mają szeroki zakres zastosowań.

Baterie kuchenne z technologią dotykową

Wyposażone w technologię dotykową baterie do zlewów ograniczają rozprzestrzenianie się zarazków, ułatwiają wykonywanie zadań kuchennych i ograniczają tworzenie się bałaganu.

To normalne, że podczas przygotowywania posiłków często zdarza się ubrudzić ręce. Niestety, żeby je opłukać, trzeba odkręcić kran, a to później oznacza dodatkową pracę, bo resztki, które były na dłoniach pozostały teraz na kurkach.

Dlatego dotykowa technologia zastosowana m.in w bateriach dostępnych w https://comitor.pl jest idealnym rozwiązaniem w każdej kuchni. Delikatne muśnięcie przycisku spowoduje aktywację strumienia wody, a Ty zaoszczędzisz czas, który musiałbyś przeznaczyć na doprowadzenie baterii do porządku.

female hands washing vegetables in the kitchen sink of modern kitchen.
Washing bell pepper with tap water. The concept of natural clean products, washed by hand.

Wrzątek prosto z kranu? Czemu nie!

Kolejną przydatną funkcją, o jakiej warto wspomnieć w kontekście funkcjonalnych baterii kuchennych jest możliwość uzyskania wrzącej, filtrowanej wody prosto z kranu. Żeby jednak to było możliwe, musisz zaopatrzyć się w zbiornik z filtrem na gorącą wodę oraz zintegrowaną z nim baterię. Takie rozwiązanie pomoże Ci zapomnieć o długim oczekiwaniu na kubek ulubionego gorącego napoju, a wszelkie czajniki odejdą do lamusa.

Dodatkowo baterie typu 4 w 1 umożliwią Ci również dostęp do zimnej filtrowanej wody. Jeśli Twój wybór padnie na jedną z nich, pożegnaj się na zawsze z koniecznością kupowania wody w nieekologicznych i niepraktycznych plastikowych butelkach.

Jak więc sam widzisz baterie kuchenne mogą być nie tylko stylowe, ale także wszechstronne. Odpowiednio dobrana bateria może ułatwić Ci przygotowywanie posiłków czy sprzątanie, a Ty zaoszczędzony czas będziesz mógł przeznaczyć na w pełni zasłużony relaks!

Artykuł sponsorowany

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKonkurs poetycki Mury Mówią 2023
Następny artykuł“Rodzina Monet” podbija polską młodzież. Dzieciaki kochają literaturę young adult