A A+ A++

„Bardzo długa noc” to najnowsza produkcja hiszpańskiego oddziału platformy Netflix, która została właśnie zaprezentowana na pierwszym zwiastunie. Twórcy wpadli na ciekawy pomysł i materiał zachęca do przygody.

8 lipca odbędzie się premiera „Bardzo długa noc”, czyli hiszpańskiej produkcji o seryjnym mordercy. Widzowie jednak nie mogą liczyć na długie dochodzenie dotyczące psychopaty, ponieważ okazuje się, że mężczyzna na samym początku przygody trafi do więzienia psychiatrycznego.

Twórcy nie zamierzają prezentować widzom długiej analizy jego przypadku czy też nie będą śledzić wydarzeń z jego życia pokazujący kolejne ofiary – zamiast tego grupa uderzeniowa będzie chciała odbić mężczyznę. Sześcioodcinkowy serial przedstawi grupę policjantów oraz pracowników ośrodka, którzy są całkowicie odcięci od wszelkiej komunikacji zewnętrznej i muszą przetrwać „bardzo długą noc”.

„Gdy zagrożone jest wszystko, co ważne, przestajesz przejmować się swoimi wartościami, a najgorszy wróg może się stać Twoim najlepszym sojusznikiem. Chaos, przemoc i tajemnice wezmą we władanie więzienie Monte Baruca już 8 lipca”.

Jest to na pewno ciekawe odwrócenie klasycznej historii o seryjnym mordercy, który ucieka gliniarzom. Trudno powiedzieć, jak ostatecznie „Bardzo długa noc” będzie wyglądać, ale na pewno ten tytuł warto obserwować.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBautista Agut potrzebował 71. minut, by ograć lidera rankingu ATP
Następny artykułTak wygląda tabela Ligi Narodów po pierwszej porażce USA. Świetne informacje dla Polski