A A+ A++

Niemiecki producent poinformował, że co najmniej cztery modele Audi otrzymają aktualizacje na 2023 rok. Wśród nich znajdzie się m.in. uterenowiony wariant Audi A1, który teraz będzie posiadał nową nazwę. To jednak nie wszystko.

Audi A1 allstreet – nowa nazwa, te same możliwości

Uterenowiony wariant Audi A1, dotychczas określany mianem citycraver od teraz będzie posiadał nazwę allstreet. Chociaż producent nie informuje dlaczego zdecydowano się na wspomnianą zmianę, zachodnie media sugerują, że może to mieć coś wspólnego z nienajlepszą sprzedażą modelu.

Audi podkreśla, że wszystkie dotychczas oferowane opcje wyposażenia, wersje silnikowe i napędowe pozostaną niezmienione. Samochód będzie także dostępny w obecnej cenie, która w Niemczech zaczyna się od 23 200 euro (ok 110 000 złotych).

Audi A4 allroad quattro z nowym pakietem wyposażenia

Na nieco więcej zmian mogą liczyć klienci zainteresowani Audi A4 allroad quattro. Model ten otrzyma nowy pakiet stylistyczny Black Optics Pro, który poza detalami zewnętrznymi utrzymanymi w kolorach błyszczącej czerni, umożliwi także większą personalizację wnętrza. Ponadto samochód będzie od teraz dostępny ze zderzakami w kolorze Manhattan Grey Metallic zamiast standardowego Matte Structure Grey. Do palety dostępnych kolorów dojdą odcienie Chronos Grey i Distinct Green.

Pakiet stylistyczny Black Optics Pro zadebiutuje już 12 maja tego roku. Jego cena w Niemczech będzie wynosić 775,00 euro (ok 3 600 złotych).

Audi Q7 i Audi Q8 również przejdą zmiany

Audi nie zapomniało także o swoich dużych SUV-ach. Modele Q7 oraz Q8 będą od teraz dostępne w nowych kolorach nadwozia – Satellite Silver (zastępujący Florett Silver), Waitomo Blue (zastępujący Galaxy Blue) i Tamarind Brown (zastępujący Barrique Brown). Niewielkie zmiany pojawią się także we wnętrzu i będą dotyczyć m.in. standardowych przeszyć na desce rozdzielczej. Oferowane elementy wyposażenia wnętrz również zostaną zaktualizowane. 

Pomagajmy Ukrainie – ty też możesz pomóc

***


INTERIA.PL

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułW sobotę polsko-ukraińskie sprzątanie doliny Ślepiotki. Dołączyć może każdy
Następny artykuł11-letni Filip uratował swoją rodzinę przed śmiercią w pożarze. Zbudził się, gdy usłyszał pożar, i zaalarmował domowników