A A+ A++

fot. Michał Szymański

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz rozpoczęły piątkowe spotkanie z Developresem Bella Dolina Rzeszów bez Patrycji Balmas w składzie. Równo z pierwszym gwizdkiem dowiedzieliśmy się dlaczego. Klub poinformował w swoich mediach społecznościowych, że zawodniczka nie jest już związana kontraktem z bydgoskim klubem.

Kika dni temu Pałac rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Tatjaną Bokan, która przeszła operację usunięcia wyrostka robaczkowego pod koniec listopada i w nowym roku już się na boisku nie pojawiła. Teraz powody zdrowotne zadecydowały, że Patrycja Balmas również opuściła drużynę.


– Z przykrością informuję, iż z przyczyn zdrowotnych byłam zmuszona rozwiązać kontrakt z KS Pałac Bydgoszcz S.A. Jednocześnie chciałabym podziękować wszystkim osobom związanym z klubem za wsparcie i zrozumienie – skomentowała tę sytuację Balmas.

Zawodniczki jednak nie tylko odchodzą z Pałacu. Na początku roku klub zakontraktował bułgarską przyjmująca Ani Bozdewę. Młoda siatkarka jak na razie nie zadebiutowała jeszcze w nowym klubie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBudkowski potencjalnym zastępcą Masiego?
Następny artykułZnamy szczegóły dotyczące afery mobbingowej w Senacie