A A+ A++

Biedronka wprowadziła nową aplikację pod koniec maja tego roku. Apka daje dostęp do spersonalizowanych zniżek, pozwala płacić Blikiem bez kodu czy sprawdzić cenę produktu w sklepie.

Użytkownicy aplikacji najczęściej sięgali po podstawowe artykuły oferowane im w specjalnych cenach, jak ręcznik kuchenny, ser żółty w plastrach, sok pomarańczowy, papier toaletowy czy płyn do płukania.

– Codziennie wspieramy klientów, aby mogli podejmować najlepsze dla siebie decyzje. Aplikacja Biedronki skutecznie im pomaga, dostarczając informację o promocjach, które są najlepiej dopasowane do ich zakupów. Pomagamy im w też w oszczędzaniu. Osiągnęliśmy cele, które postawiliśmy sobie przy wdrożeniu aplikacji – komentuje Marek Złakowski, dyrektor ds. rozwoju relacji z klientem i cyfryzacji sieci Biedronka.

Biedronka podaje, że dzięki aplikacji w portfelach posiadaczy pozostało 430 mln zł.

Ponad 80 proc. użytkowników aplikacji Biedronki często korzysta z Shakeomatu, poszukując atrakcyjnych promocji cenowych, w czasie zakupów sprawdzają ceny produktów, skanują kod z aplikacji przy kasach, dzięki czemu dokonują zakupów przy użyciu karty Moja Biedronka, a po zakupach sprawdzają swoje paragony.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/biedronka-otwarta-w-niedziele-ktore-sklepy-wizerunek-pracodawcy-jakie-zarobki ##

W drugim kwartale br. sprzedaż przychody sprzedażowe sklepów Biedronka liczone w złotych zwiększyły się rok do roku o 26,9 proc., a w ujęciu LFL o 22,5 proc. Liczone w euro wyniosły 4,4 mld euro, po wzroście o 23,7 proc.

W całym minionym półroczu firma otworzyła 40 nowych sklepów (wzrost liczy placówek netto wyniósł 33), zaś remont przeszło 127 sklepów.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKarol Paciorek w kampanii reklamowej marki Amica
Następny artykułArtur Borowiński za Piotra Śliwickiego prezesem Ergo Hestia