A A+ A++

„Miasto kobiet” to talk-show, w którym prowadzące rozmawiają z kobietami na różne tematy. W ostatnim czasie program prowadziły Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń o pracę

W jesiennej ramówce TVN Style pokaże trzeci sezon cyklu, który będzie można oglądać w niedziele o godz. 12.30, począwszy od 2 października 2022 roku. Nową współgospodynią cyklu będzie Ane Piżl, która względem poprzednich sezonów zastąpi Olgę Legosz

Ane Piżl to ratownica medyczna, kitesurfeerka i edukatorka, której misją jest równość i szacunek dla różnorodności. – Promotorka języka inkluzywnego, który nikogo nie wyklucza. Otwarcie mówi, że zmieniła imię na neutralne płciowo, bo w jej idealnym świecie orientacja i płeć nie mają żadnego znaczenia – opisuje nową prowadzącą biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Gośćmi pierwszego odcinka nowego sezonu „Miasta kobiet” będą Lara Gessler, Magda Linke-Koszek, Anna Jastrzębska oraz wspomniana wyżej była prowadząca cykl – Olga Legosz.

Cykl w zeszłym roku powrócił do TVN Style po kilkuletniej przerwie

„Miasto kobiet” to talk-show, który w TVN Style oglądać można było z przerwami od 2004 roku (od początku nadawania stacji) do 2015 roku. Przez pierwsze pięć lat prowadziły m.in. Beata Sadowska, Marzena Rogalska, Anna Maruszeczko, Anna Czarnecka i Jolanta Pieńkowska, a od jesieni 2011 roku – Paulina Młynarska i Dorota Wellman.

Program do TVN Style powrócił jesienią 2021 roku.

Udział TVN Style w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 0,47 proc.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTVP1 liderem, udany tydzień TVN24 i TVP Info. „M jak miłość” wraca na pierwsze miejsce wśród hitów
Następny artykułCanal+ zdradza szczegóły dotyczące nowego ekologicznego dekodera