A A+ A++

Kampanię pod hasłem „Będzie dobrze” już od 23 grudnia zobaczyć będzie można w digitalu. Dobiegają końca prace nad spotem wideo do komunikacji display oraz w social mediach. Po stronie agencji Plej jest koncept i przygotowanie kreacji – zarówno do materiałów wideo, jak i formatów statycznych. Za produkcję spotów odpowiada Flota Filmowa. Konsultacja marketingowa – Roman Jędrkowiak.

Koncept kampanii opiera się na obserwacji, że pieniądze, same w sobie, nie dają poczucia bezpieczeństwa. Dopiero w połączeniu z troską, wyrażoną poprzez odpowiedzialną decyzję, pomagają żyć w przekonaniu, że mimo spotykających nas przeciwności – finalnie będzie dobrze. Taka właśnie jest idea nowej kampanii Allianz.

– Allianz Polska to kolejna firma, która zaufała Plej w tym roku. Cieszy nas, że do grona klientów agencji dołącza marka, która dla wielu Polaków (i nie tylko) jest synonimem bezpieczeństwa. Mamy nadzieję na kolejne współprace – powiedział Łukasz Gumowski, creative partner w Plej.

Plej to agencja reklamowa 360, oferująca klientom pełen zakres usług marketingowych na potrzeby komunikacji w digitalu (w tym social media i Influencer marketing), ATL-u i BTL-u, a także obsługę
w zakresie technologii (tworzenie serwisów www i aplikacji, front end, UX i UI) oraz event marketingu i incentive travel. Na co dzień obsługuje klientów takich jak m.in. Play, Allegro, Energizer, Continental czy Virgin Mobile Polska. Więcej na www.plej.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSiedlecki: Zdejmijmy projekt o zmianie opłat w strefie parkowania! [AKTUALIZACJE]
Następny artykułDziałaczka PiS straciła życie, bo protestowała przeciwko polityce samorządowca opozycji?