A A+ A++

Blisko 2 miliony produktów w cenach obniżonych nawet o 70% dostępnych jest w serwisie Allegro w ramach „Allegro Smart! Week”. Aby skorzystać z promocji trzeba wykupić subskrypcję Allegro Smart! umożliwiającą darmowy odbiór paczek.

„Allegro Smart Week” ruszył dzisiaj i potrwa do najbliższej niedzieli, 6 października. W tym czasie będzie można skorzystać z 35 tys. ofert i 200 mln produktów w cenach obniżonych nawet o 70 proc.

Tańsza elektronika i bilety

Przeceniona została zwłaszcza elektronika: smartfony marek Samsung, Xiaomi, iPhone, smartwatch’e, konsole PlayStation i Xbox, laptopy Huawei i Lenovo, MacBooki, a także urządzenia AGD, m.in. odkurzacze Roomba.

Zniżkami, sięgającymi do 20 proc., objęte zostały także bilety na kilkadziesiąt wydarzeń kulturalnych z oferty eBilet.pl.

Jak skorzystać z Allegro Smart! Week

Aby skorzystać z promocji, trzeba mieć wykupioną subskrypcję Allegro Smart!, która kilka dni temu obchodziła pierwszą rocznicę funkcjonowania.

To usługa umożliwiającą nieograniczoną liczbę bezpłatnych dostaw do ok. 20 tys. punktów odbioru i paczkomatów. Aby korzystać z darmowych dostaw, trzeba wykupić roczną subskrypcję za 49,99 zł.
Darmową wysyłką objęte są zamówienia, których wartość wynosi co najmniej 40 zł i które wystawiane są przez sprzedawców uczestniczących w programie. Usługa umożliwia także bezpłatne zwroty produktów.

62 mln ofert w Allegro Smart!

Jak informują przedstawiciele Allegro, dzięki Allegro Smart! klienci serwisu zaoszczędzili w ciągu pierwszego roku ponad 250 mln zł na dostawach. O 37 proc. wzrosła z kolei sprzedaż w ramach Allegro Smart! w porównaniu do 16 proc. w przypadku pozostałych sprzedawców.

– Klienci, którzy korzystają z Allegro Smart!, kupują prawie 6 razy więcej niż inni klienci – informuje Francois Nuyts, dyrektor generalny Allegro.

Programem objętych zostało blisko 62 mln ofert, najwięcej, bo 13,6 mln, w kategorii “Motoryzacja”, 12 mln – w kategorii “Książki i komiksy”, 11 mln – w “Elektronice”, 6,5 mln – w kategorii “Moda” oraz 2,4 mln – w kategorii “Dziecko”.

MKaz

Źródło:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDroga S6 wkrótce dłuższa o 39 km
Następny artykułNajbogatsza Dominika Kulczyk. Lista 50 najbogatszych Polek "Wprost"