A A+ A++

Liczba wyświetleń: 1312

Redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”, Tomasz Sommer, opublikował odpowiedź kolejnego telekomu, który na polecenie służb blokuje stronę NCzas.com. Sprawę skomentował szef koła Konfederacji i wiceprezes Ruchu Narodowego – Krzysztof Bosak.

Pani Adrianna Łojek z działu obsługi klienta sieci Play poinformowała nas w liście, że „domena NCzas.com została zablokowana na podstawie wniosku jednego z uprawnionych podmiotów”.

Tomasz Sommer uważa, że telekomy, który współpracują z polskimi służbami przy blokadzie portalu „Najwyższego Czasu!”, są współodpowiedzialne za cenzurę, ponieważ „Konstytucja” jej wprost zakazuje. „Czy jeśli jakaś firma wykonuje bezprawne polecenia tajnych służb, to odpowiada za spowodowane straty, czy nie? Moim zdaniem oczywiście, że tak” – napisał na „Twitterze” prawicowy dziennikarz.

Wpis Tomasza Sommera skomentował jeden z czołowych polityków Konfederacji – poseł Krzysztof Bosak. „Słyszycie tę ciszę ze strony prawie wszystkich dziennikarzy, kiedy pierwszy raz w III RP opozycyjne media są wprost ocenzurowane przez służby specjalne, bez żadnej podstawy prawnej? Ależ to jest wymowne! To tyle, jeśli chodzi o ich gotowość do walki o wolność słowa i rządy prawa” – napisał narodowiec, udostępniając wpis redaktora naczelnego „Najwyższego Czasu!”.

Źródło: NCzas.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Pan Bosak mija się z prawdą, mówiąc, iż „pierwszy raz w III RP opozycyjne media są wprost ocenzurowane przez służby specjalne”. Przed „Najwyższym Czasem!”, od marca 2022 roku zablokowano już wiele stron opozycyjnych, a także nasz portal (udało się go odblokować po 3 miesiącach). Był o tym informowany mailowo. Poradnik, jak obejść blokadę, znajdziecie na stronie Ziom.top.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułНа Львівщині і Закарпатті вилучили контрафактних сигарет на майже 18 млн грн
Następny artykuł[Akt Prawny] w sprawie sprzedaży w trybie bezprzetargowym nieruchomości stanowiącej własność Gminy Lidzbark Warmiński na poprawę warunków zagospodarowania nierucho