A A+ A++

Wyjazdy na basen, zawody w tenisie stołowym, warsztaty, prezentacje teatralne czy biwaki – to jedne z wielu atrakcji, jakie Miejski Ośrodek Kultury w Krzanowicach przygotowuje w ramach akcji, kiedy uczniowie mają wolne od szkoły. 

Najpierw prelekcja z miłośnikami lokalnej historii, następnie akcja w terenie, a później grill. Tak wyglądała akcja na zakończenie ubiegłorocznych wakacji zorganizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Krzanowicach. Fot. MOK Krzanowice

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Te akcje cieszą się wśród dzieci i młodzieży dosyć dużym zainteresowaniem – oceniał na minionej sesji rady miejskiej dyrektor MOK-u Marian Wasiczek. W jego opinii to obala przekonanie, że dzieci wolą przebywać w domach przed telewizorem czy komputerem. – Jeżeli coś interesującego się im zaproponuje, to dzieci chętnie z tego korzystają – dodał.

Zainteresowaniem – jak przedstawiał radnym M. Wasiczek – cieszą się również inne spotkania, m.in. zajęcia taneczne. Coraz więcej osób angażuje się także w coroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krzanowicach, gdzie tamtejszym sztabem kieruje dyrektor MOK-u. – To nabiera tempa – zauważał. W opinii Mariana Wasiczka z jednej strony większe zainteresowanie WOŚP-em przynosi więcej zebranych środków, z drugiej zaś integruje społeczeństwo.

(mad)

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułPrzecieki maturalne. Prokuratura wszczęła śledztwo
Następny artykułKonferencja prezydenta Andrzeja Dudy