A A+ A++

– Akcja „Wakacje marzeń” to poryw serc środowiska turystycznego – mówi prezes Turystycznej Organizacji Otwartej Alina Dybaś, cytowana w komunikacie prasowym. – Nie każde dziecko ma możliwość spędzenia wakacji z rodzicami czy na obozach. Nie pomożemy wszystkim, ale nawet dwadzieścioro szczęśliwych dzieci daje nam siłę, aby pomagać dalej. Dzięki pomocy kolegów i koleżanek z branży nasz cel został osiągnięty, za co z całego serca dziękuję.

Dzięki wsparciu Polskiego Holdingu Hotelowego część dzieci spędzi wakacje w Zamku w Lesku w Bieszczadach, reszta wyjedzie na obozy i kolonie do Złotych Piasków w Bułgarii, Węgorzewa, Rogowca i Radowa Małego.

Miejsca na swoich obozach podarowali również FunClub, Biuro Podróży BUT, Róża Wiatrów i Centrum Podróży Mandalaj – Kolonie i obozy.net. Dzięki wspólnym działaniom organizatorów i podmiotów, które włączyły się do akcji, dzieci mają zapewniony pobyt, kieszonkowe i inne atrakcje.

– Organizujemy tego typu akcje w poczuciu obowiązku niesienia pomocy tym, którzy nie mają tyle szczęścia, co my. Pamiętajmy, że własny dach nad głową jest dużym bogactwem i należy się nim dzielić. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc – podkreślają organizatorzy a … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTrzciany. 13-latek zniknął pod wodą. Reanimacja trwała ponad godzinę
Następny artykułSkąd się biorą irracjonalne przekonania? „Łapiemy” je jak przeziębienie – bezwiednie, przez zwykły kontakt? Wyjaśnia psycholog biznesu