A A+ A++

Od 26 września br. co poniedziałek w swoim nowym programie Agata Szczęśniak porozmawia z badaczkami, artystkami, czasami również z politykami o tym co ważne, a nie doraźne – o wyzwaniach, ideach i książkach. Każda z audycji będzie miała swój temat przewodni, który zostanie omówiony i przedstawiony z różnych perspektyw. Stałym punktem programu będzie też autorski przegląd prasy – polskiej i zagranicznej.

„Kiedy wszystko wokół się rozpada i układa na nowo, trzeba siąść i na serio pogadać. O co w tym wszystkim chodzi? Na co dzień zajmuję się tą polityką, która dzieje się w parlamencie. Teraz mam okazję porozmawiać o tym, co politycy często przegapiają – o głębokich zmianach w naszym świecie i kulturze. O tematach, które dopiero się wyłaniają” – wyjaśnia Agata Szczęśniak.

Program Agaty Szczęśniak będzie emitowany w każdy poniedziałek w godz. 15.00-16.40 na antenie TOK FM, a także dostępny jako podcast na Tokfm.pl i w aplikacji TOK FM dla subskrybentów TOK FM Premium.

„Jest temat!” zastąpi emitowaną od dziewięciu lat audycję Piotra Najsztuba „Prawda nas zaboli”. Zdaniem dziennikarza, powodem końca współpracy były słowa z archiwalnej audycji o „dawaniu w pysk” Morawieckiemu, które niedawno przypomniało TVP Info. Agora odpowiada, że w ramówce zabrakło dla programu miejsca.

Agata Szczęśniak pracuje w OKO.press

Agata Szczęśniak to dziennikarka, komentatorka polityczna, redaktorka, rowerzystka. Pracuje w serwisie OKO.press, uczy na Uniwersytecie SWPS. Współzałożycielka i wieloletnia wicenaczelna „Krytyki Politycznej”. Była też redaktorką w „Gazecie Wyborczej”. Współtworzyła feministyczny program satyryczny „Przy kawie o sprawie” oraz spektakl teatralny „Europa. Śledztwo”. Współorganizatorka wielu wydarzeń kulturalnych i uczestniczka ruchu Obywatele Kultury, który walczył o zwiększenie publicznych nakładów na kulturę.

Premierę audycji wspiera promocja na antenie Radia TOK FM, na stronie tokfm.pl, na profilach TOK FM w mediach społecznościowych, a także kampania reklamowa w internecie oraz w prasie.

„Jest temat!” to trzecia wrześniowa nowość na antenie Radia TOK FM. Pierwszą był felieton kulinarny „Otwarta kuchnia” Pauliny Nawrockiej-Olejniczak, emitowany w każdy poniedziałek o 19.20, drugą – program Adama Bodnara „BOS – Bodnar o Społeczeństwie”, który swoją premierę miał 19 września o 21.00.

Tok FM było drugim najchętniej słuchanym radiem w Warszawie w okresie od lutego do lipca br. (13,3 proc. dobowego udziału słuchania). W całym kraju w okresie maj-lipiec br. stacja miała 2,9 proc. słuchalności (dane Radio Track Kantar Polska).

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRada Etyki Mediów podziękowała Andrzejowi Dudzie za uznanie
Następny artykułKarol Paciorek w kampanii reklamowej marki Amica