A A+ A++

Kołodziej będzie łączyła funkcję rzecznika prasowego oraz kierownika zespołu komunikacji Polskiego Instytutu Ekonomicznego. W skład obecnego zespołu wchodzą również: Iwona Szumska-Miękina, Jakub Gańko i Paweł Leszczyński.

Do zadań zespołu komunikacji należy prowadzenie bieżącej komunikacji i współpracy z mediami, dostarczanie eksperckich komentarzy i analiz, realizowanie kompleksowych działań marketingowych, a także wsparcie w przygotowaniu seminariów i konferencji.

Agata Kołodziej poprzednio była dziennikarką. W przeszłości związana była z „Gazetą Giełdy Parkiet”, TVP, Onetem, „Rzeczpospolitą” i Money. Współpracowała również z „Gazetą Wyborczą”, „Dziennikiem Gazetą Prawną” i Spidersweb.

Jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Podyplomowych Studiów Systemu Finansowego i Polityki Monetarnej Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN.

Kołodziej przejęła obowiązki Andrzeja Kubisiaka, który od marca dołączył do dyrekcji PIE i obecnie pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. badań i analiz.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułKoronawirus. Polak o Dajczaku: “Stara się przekonać, że jego ból jest lepszy”, Rafalska: “Nieźle pani rapuje”
Następny artykułDla niego gracze mogą porzucić CS-a i Overwatcha – Valorant zadebiutuje już w czerwcu