W miniony weekend juniorzy KSZO rywalizowali w turnieju finałowym Mistrzostw Polski U-19 w piłce wodnej. W Łodzi Ostrowczanie wygrali wszystkie spotkania i z kompletem punktów zostali Mistrzami Polski Juniorów.

Wicemistrzostwo Polski wywalczyła Alfa Gorzów, najniższy stopień podium zajęli zawodnicy Pałacu Młodzieży Warszawa. W turnieju KSZO pokonał WTS Polonię Bytom 17:9, UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 23:8, UKS Syrenę Pałac Młodzieży Warszawa  10:6, Arkonię Szczecin 19:10, i Alfę Gorzów 15:13. Najskuteczniejszym zawodnikiem KSZO turnieju finałowego był Wiktor Staniszewski, który zdobył 21 trafień. 20 bramek w turnieju finałowym, a 96 w całych rozgrywkach zdobył Maksymilian Krakowiak.