A A+ A++

Z powodu wykrycia koronawirusa WORD Poznań wstrzymał egzaminy na prawo jazdy. Wszystko za sprawą zakażenia się koronawirusem jednego z pracowników.

Od poniedziałku 20 lipca działalność Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu pozostaje wstrzymana. Wszystko za sprawą zakażenia się koronawirusem jednego z pracowników. Z tego też powodu WORD Poznań wstrzymał egzaminy na prawo jazdy.

W związku ze stwierdzeniem u jednego z pracowników WORD obecności koronawirusa SARS-CoV-2 do odwołania zawieszamy przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy, szkoleń oraz kursów – czytamy w komunikacie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu.

Jak dodaje WORD Poznań – Wszystkie opłaty wniesione na egzaminy odwołane przez WORD zachowują ważność i będą dostępne w trakcie rezerwacji terminu egzaminu w systemie Info-Car, gdy WORD wznowi swoją działalność.

Na razie jednak nie wiadomo jak długo WORD w Poznaniu pozostanie zamknięty.

Dodajmy natomiast, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lesznie przeprowadza egzaminy teoretyczne na prawo jazdy oraz szkolenia zgodnie z planem. WORD Leszno przeprowadza również egzaminy praktyczne dla kategorii A; A1; A2; AM; B; B1; C; C+E; B+E; D, a także T.

Zapisu na egzamin w WORD w Lesznie można dokonać telefonicznie (pod nr tel. 65 525-51-21). Dotyczy to osób posiadających na swoim koncie w WORD środki niezbędne do wniesienia opłaty za egzamin. Można się zapisać również za pomocą serwisu internetowego info-car.pl. Przed rozpoczęciem egzaminu osoba zdająca musi natomiast złożyć oświadczenie.

Kandydaci przystępujący do egzaminu na kategorie A, A1, A2 oraz AM zobowiązani są do posiadania kominiarki, albo własnego kasku ze słuchawkami z trójpinową wtyczką typu miniJack (w przypadku braku słuchawek WORD udostępni je na czas egzaminu).

WORD Leszno informuje również, że ze względów bezpieczeństwa na terenie WORD mogą przebywać jedynie osoby zapisane na egzamin.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKolory we wnętrzach – jak na nas wpływają?
Następny artykułDomowe chusteczki antybakteryjne. Sprawdź, jak je zrobić