A A+ A++

Aż osiem meczów z szesnastu w dwóch ostatnich kolejkach wygrali gospodarze. Ekstraklasa pod tym względem nie wyróżnia się na tle Europy – atut własnego boiska daje bardzo dużo. I właśnie o punkty gospodarzy pytamy w tej kolejce konkursu #AleNumer. Do wygrania piłki Ekstraklasy i kwalifikacje do kolejnych etapów naszej zabawy.

Już jesienią było grubo. Zabawa była przednia, a w jej ramach rozdaliśmy wam całą masę upominków. Piłki meczowe, bilety na spotkania naszej kochanej ligi, koszulki meczowe, a w finale – skuter i Macbooka. Spodobało się to nam i naszym ziomkom z Lotto do tego stopnia, że nie zatrzymujemy się i jedziemy dalej.

Jak grać?

Rywalizujemy dokładnie w takim systemie, jak jesienią. Pod naszymi wpisami na Twitterze lub Facebooku odpowiadacie na nasze pytanie, podrzucacie swój typ z argumentacją dlaczego akurat taki (to istotne) oraz doklejacie do tego hasztag #AleNumer.

Gdzie typować?

O, na przykład pod tym tweetem.

Albo pod postem na naszym fanpage’u na Facebooku, znajdziecie go po hasztagu #AleNumer.

O co pytamy?

Tym razem pytamy o liczbę punktów zdobytych przez gospodarzy w najbliższej kolejce.

Przykład typu: 24 – bo teza o polskiej gościnności to tylko mit i gospodarze wygrają wszystkie spotkania w tej kolejce. #AleNumer

Wygrałem etap, co dalej?

Jeśli wygrałeś daną kolejkę – odezwiemy się do ciebie z wysyłką piłki. Każdy ze zwycięzców kolejki kwalifikuje się do półfinału, który odbędzie się na antenie naszego radia. Takie „półfinały” będą cztery, a zwycięzcy każdego z nich trafiają już do wielkiego finału. Ten z kolei będzie wyemitowany na YouTube Weszło – w tym samym studiu, w którym nagrywamy Ligę Minus czy Stan Futbolu. Pytania oczywiście będą dotyczyć najlepszej ligi świata, czyli Ekstraklasy. Wygrana poszczególnych etapów wiąże się oczywiście z kolejną nagrodą, a zwycięzca zgarnia nagrody główne.

Co można wygrać?

No właśnie, a propos nagród głównych:

fot. FotoPyk

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł„Zły słuch nie musi Cię ograniczać”. 3 marca Światowym Dniem Słuchu
Następny artykułKalendarz alergika: co pyli w marcu? Jakie pyłki wywołują alergię?