У вівторок, 10 вересня, збірна України з футболу проведе другий матч у Лізі націй 2024-2025. Команда Сергія Реброва зіграє у Празі виїзну гру проти Чехії, пише 24 Канал. Початок – о 21:45 за київським часом.

До теми Україна поступилася Албанії в стартовому матчі Ліги націй

Невдалий посмак Албанії

“Синьо-жовті” зазнали невдачі на Євро-2024 та не вийшли з групи. Тепер же Україна провально розпочала свій шлях у Лізі націй, де наша команда грає в дивізіоні В.

В групу до нашої збірної потрапили Албанія, Чехія та Грузія. Саме гру з балканцями “синьо-жовті” і програли на старті – 1:2. При цьому українці відкрили рахунок після перерви, але невдало провели другий тайм та не змогли зачепитися за очки.

Після першого туру наша команда посідає третє місце у квартеті, випереджаючи Чехію лише через кращу різницю голів. Команда Гашека примудрилась розгромно поступитися на виїзді Грузії (1:4).

Тож тепер у Празі зійдуться дві невдахи першого туру Ліги націй. Чехи також провалили виступи на Євро-2024, посівши останню сходинку у групі. Зараз команда не в формі, але суто за кадровим підбором ця збірна краща за Албанію чи Грузію.

Де дивитися

Матч Чехія – Україна онлайн можна буде на ОТТ-платформі MEGOGO, а також на регіональних каналах Суспільного. Початок поєдинку – 10 вересня о 21:45 (за київським часом).

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі Чехія – Україна. Тут також будуть опубліковані відео голів та огляд всього матчу з найцікавішими його моментами.

УКРАЇНА – ЧЕХІЯ 0:0

УКРАЇНА: Трубін – Тимчик, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Зінченко, Степаненко, Шапаренко – Ярмоленко, Мудрик, Ванат.

ЧЕХІЯ: Коварж – Вітік, Крейчі, Зелени – Цоуфал, Соучек, Черв, Провод – Шульц, Черни – Хори.

29 хвилина

Невдала спроба Олександра Зінченка вразити ворота чехів. На шляху м’яча знову опинився суперник.

22:15, 10 вересня

21 хвилина

ГОЛ! Україна пропускає м’яч. Помилками захисників “синьо-жовтих” скористався Павел Шульц, який з близької відстані проштовхнув кулястого повз Трубіна.

1:0 – Чехія попереду.

19 хвилина

Господарі поля володіють ініціативою. М’яч під їхнім контролем.

17 хвилина

Перший реальний момент у чехів. Лукаш Провод опинився в штрафному майданчику та пробивав з убивчої відстані. Трубін виручив команду.

14 хвилина

Удар Ярослава Зелени (Чехія) заблокували захисники збірної України. Було досить небезпечно.

10 хвилина

Момент у Ваната. Форвард пробив з межі штрафного майданчика, але захисник заблокував удар.

9 хвилина

Небезпека поблизу воріт Трубіна. Український голкіпер ліквідував загрозу після прориву на лівому фланзі гравця збірної Чехії.

8 хвилина

Стандарт у виконанні “синьо-жовтих”. Микола Матвієнко пробив з меж карного майданчика, але шкіряний пролетів повз ворота.

6 хвилина

Кілька хвилин м’яч під контролем Чехії. Але наразі без загострення.

3 хвилина

Суперники не форсують подій. М’яч неквапливо розігрують українці.

Початок матчу

Пролунав стартовий свисток арбітру. Поєдинок у Празі розпочався.

Історія зустрічей збірних України та Чехії.

Стартовий склад

Сергій Ребров провів широку ротацію складу. Одразу шість нових гравців у порівнянні з Албанією вийдуть з перших хвилин.

Поєдинок Ліги націй Чехія – Україна відбудеться у Празі на стадіоні “Eden Arena”.