Oskar Raczkowski i Kacper Czesiński autorami goli na wagę kompletu punktów. Kacper Lewandowicz ujrzał czerwoną kartkę.

Fenomenalnie spisała się w rundzie wiosennej czwartoligowa Noteć Łabiszyn. W ostatniej sobotniej kolejce zmierzyła się z niżej notowaną Polonią Bydgoszcz. Podopieczni Jakuba Grzelczaka pokonali bydgoszczan na ich terenie 2:1 (0:1) pomimo, że grali w osłabieniu, czyli bez kontuzjowanych Błaszczaka, Baranowskiego i Pikalskiego. Gola z rzutu wolnego strzelił w 26 minucie Oskar Raczkowski. W dziesiątej minucie drugiej części pojedynku drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał 21 letni Kacper Lewandowicz i jego drużyna do końca meczu grała w osłabieniu.

Grzegorz Adamski nie strzelił karnego chociaż po kontuzji bydgoskiego golkipera między słupkami stanął zawodnik z pola. Na pół godziny przed końcem spotkania kontuzji doznał Stanisław Jabłoński. Zwycięską bramkę zdobył Kacper Czesiński. Sędzia doliczył siedem minut, ale Noteć wytrzymała i zapisała na swoje konto komplet punktów. Było to czwarte z rzędu i dziesiąte zwycięstwo w czwartej lidze. Tym samym awansowała na dziewiąte miejsce po 34 rozegranych spotkaniach.