A A+ A++

Industriada 2024 to nie tylko przypomnienie o przemysłowym dziedzictwie Śląska i Zagłębia. To również wiele atrakcyjnych imprez, koncerty, pokazy i zabawy.

***

Naprawdę warto, więc zarezerwujmy sobie czas na udział w 15. edycji Industriady, największym święcie Szlaku Zabytków Techniki w Polsce. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2024 roku, pokaże nam bogactwo przemysłowego dziedzictwa regionu. Imprezy odbędą się w 47 obiektach zlokalizowanych w 29 miastach.

Uroczyste otwarcie Industriady 2024 odbędzie się 31 maja w zabytkowej kopalni srebra w Tarnowskich Górach. Na uczestników czeka wyjątkowy happening muzyczny z udziałem takich artystów jak Małe TGD oraz Elektryczne Gitary.

1 czerwca Industriada przeniesie się do pozostałych obiektów Szlaku Zabytków Techniki. Na zwiedzających czekają m.in. Muzeum Śląskie, Walcownia, Nikiszowiec i Giszowiec, Sztolnia Królowa Luiza i wiele innych miejsc.

Industriada 2024 to wydarzenie dla wszystkich – zarówno dla miłośników historii i techniki, jak i dla rodzin z dziećmi. Jak wspomnieliśmy, w programie znajdą się m.in. warsztaty, pokazy, koncerty, spektakle, a także specjalne atrakcje dla najmłodszych.

Organizatorzy Industriady 2024 zachęcają do odkrywania niezwykłych historii i miejsc związanych z przemysłowym dziedzictwem Śląska. To doskonała okazja, aby poznać bogatą historię regionu, a także spędzić czas w wyjątkowej atmosferze.

Szczegółowy program wydarzenia oraz informacje o biletach można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Industriady: https://industriada.pl/

***

Ważny temat:

Śląski program refundacji in vitro to wielka tajemnica wiary.

***

KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Fot. arch. red.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKryptonim „Perun”. Polska armia stara się wykorzystać kryzys i rozwinąć innowacje
Następny artykuł„Sobiepaństwo” w MOSiRze