Trzy punkty dla LKS Gąsawa.

Drugim meczem w ramach rozgrywanych, w gąsawskiej hali meczach rundy play off było spotkanie LKS Gąsawa ze Stellą Gniezno. Trybuny wypełniły się do ostatniego miejsca kibicami, którzy dopingowali swoją drużynę. Przed rozpoczęciem meczu prezes LKS Gąsawa Arkadiusz Mazany wręczył vouchery o wartości 1000 złotych, Jakubowi Janickiemu i Mateuszowi Mazanemu za zdobycie srebrnych medali mistrzostw Europy w halowym hokeju. Już od początku spotkania przewagę zdobyła drużyna gąsawska, która prowadziła po dwóch kwartach 3:1. Dla LKS Gąsawa bramki zdobyli Mateusz Mazany – 1 i Korneliusz Nitka – 2. Zespół z Gniezna strzelił bramkę kontaktową i wynik brzmiał 3:2. Kolejną bramkę dającą dwubramkową przewagę strzelił ponownie Mateusz Mazany. Kolejna bramka zespołu z Gniezna dała wynik 4:3 dla LKS Gąsawa. Bramkę dającą ponownie dwubramkową przewagę zdobył Robert Gruszczyński. Na pięć minut przed końcem spotkania zespół Stellii Gniezno doprowadził do wyniku remisowego 5:5. Zanosiło się, że i w drugim meczu o wyniku zadecydują karne zagrywki. Jednak nie doszło do tego gdyż bramkę dającą zwycięstwo drużynie LKS Gąsawa zdobył Paweł Antoniewicz i całe spotkanie wygrała drużyna LKS Gąsawa 6:5.

Drugi mecz grupy A, zespół LKS Gąsawa rozegra w niedzielę o godzinie 14.00 z Pomorzaninem Toruń. W sobotę o godzinie  18.00 zostanie rozegrany mecz międzi Pomorzaninem Toruń i Stellą Gniezno.

• LKS Gąsawa 1 3 6:5
  • Stella Gniezno 1 0 5:6
  • Pomorzanin Toruń 0 0 0:0

LKS Gąsawa wystąpił w składzie: Dawid Wróbel, Patryk Wojtasik, Jakub Janicki, Jakub Mroziński, Jerzy Wiśniewski, Joachim Mazur, Korneliusz Nitka, Mateusz Mazany, Paweł Antoniewicz, Rafał Młody, Robert Gruszczyński, Jan Sytek. Trener Maciej Wrzesiński, kierownik drużyny Leszek Kranz.